نمناک سرگرمیدیدنی ها پوست گوسفند برای باطل کردن جادوی بی شوهری! + عکس
بی شوهری ، طلسم بی شوهری
طلسم و جادو برای بستن بخت و یا گشودن آن در همه جای دنیا رواج دارد و این بار باطل کردن سحر و جادوی بی شوهری با پوست گوسفند به لیست جادوگران اضافه شده است.
بازدید : 5,031 نفر

باطل کردن طلسم بی شوهری با پوست گوسفند

خرافه پرستی برخی افراد چنان مضحک و احمقانه به نظر می رسد که حتی موجب رسانه ای شدن آنها می شود،تصاویر منتشر شده نشان می دهد که دختران بلافاصله پس از قربانی و کندن پوست گوسفند، پوست را به سرو صورت خود می مالند و اعتقاد دارند که این امر طلسم بی شوهرماندن و مجردی آنان را باطل می کند و بزودی خواستگار به سراغشان خواهد آمد.

تصاویر منتشر شده نشان می دهد که دختران بلافاصله پس از قربانی و کندن پوست گوسفند، پوست را به سرو صورت خود می مالند و اعتقاد دارند که این امر طلسم بی شوهرماندن و مجردی آنان را باطل می کند و بزودی خواستگار به سراغشان خواهد آمد.برخی از دختران هم به خاصیت درمانی این کار برای جوش و غرور جوانی روی صورت و دستیابی به پوستی سالم و شفاف و جذاب اعتقاد دارند.کاربران شبکه های اجتماعی در پیام های مرتبط با این خبر ابراز تعجب کرده اند که در قرن بیست و یکم چگونه برخی افراد به اینگونه خرافات روی می آورند.

بی شوهری

احمقانه ترین روش برای مقابله با طلسم بی شوهری

بی شوهری

پوست گوسفند برای باطل کردن جادوی بی شوهری! + عکس

پوست گوسفند برای باطل کردن جادوی بی شوهری! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از اتاق خبر 24 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف