نمناک سرگرمیگوناگون جالب ترین تاریخ تولد در جهان!
عجیب ترین ، جالب ترین
عجیب ترین و جذاب ترین تاریخ تولد در دنیا مربوط به نوزاد دختر آمریکایی نیکوات برین می باشد. مادر این نوزاد دختر 6 روز درد زایمان را تحمل کرد.

 بعد از اینکه مادر جوان این دختر نوزاد 6 روز درد زایمان را تحمل کرد، این نوزاد با عجیب ترین و جالب ترین تاریخ تولد متولد شد. "نیکوات برین" نام یک دختر بچه نوزاد امریکایی است که به خاطر تاریخ تولدش به شهرت رسیده است. او در تاریخ 13/12/11 و در ساعت 14:15 به وقت محلی به دنیا آمده است.

مادر او می گوید احتمال اینکه او در چنین روزی متولد شود را در نظر داشتیم اما اینکه ساعت تولد او نیز به این صورت با باقی اعداد تاریخ تولدش هماهنگ شود برای ما غیر منتظره بود.

 

پدر و مادر نوزاد مشهور

 

والدین این دختر کوچک می گویند این رخداد جالب کاملا اتفاقی صورت گرفته است و حتی درد اندک 6 روزه مادرش هنگام تولد باعث نشد تا پزشکان اجازه عمل سزارین بدهند.

گفته می شود در این تاریخ جالب در سراسر امریکا 5 کودک متولد شده اند. تکرار تاریخ مشابهی تا 2 ژانویه سال 2103 میلادی وجود نخواهد داشت.

جالب ترین تاریخ تولد در جهان!

جالب ترین تاریخ تولد در جهان!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 27
برگرفته از 598
این مطلب مفید بود ؟ 21 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف