نمناک سرگرمیاتومبیل جالب ترین تصادفی که تا به حال دیده اید! + فیلم
راننده جوان اتومبیل شاسی بلند میتسوبیشی ASX، اخیرا در حین رانندگی اتفاق تلخی را تجربه کرد که می بایست خسارت آنرا به تنهایی بپردازد!

جالب ترین تصادفی که تا به حال دیده اید!

علیرغم بلایای طبیعی که ممکن است جان تعداد زیادی از انسان ها را به خطر بیندازد، می توان به سوانح جاده ای و تصادفات تلخی اشاره کرد که روزانه در اقصی نقاط جهان رخ می دهند و می توانند به شدت آسیب رسان باشند و حتی منجر به مرگ و میر شوند و میزان زیادی از مرگ و میر را به خود اختصاص دهند.

از این رو بزرگترین دلائلی که می توان در چنین حادثه ای اشاره کرد، رانندگی بدون بستن کمربند ایمنی، چک کردن صفحات مجازی در حین رانندگی، خواب آلودگی، مکالمه با تلفن همراه، رانندگی با حال نامساعد و... که این موارد منجر به سوانح تلخی می شود که علیرغم آسیب رساندن به خودشان، جان انسان های دیگر را نیز به خطر می اندازند.

برای مثال روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی توسط دوربین مدار بسته ای ضبط شده بود، در صفحات مجازی به شدت منتشر شد و با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

راننده اتومبیل شاسی بلند میتسوبیشی ASX اخیرا زمانیکه در حال رانندگی بود، توانست با حواشی مختلفی در صفحات مجازی روبرو شود. از قرار معلوم گویی این راننده جوان که نام وی مشخص نشده است، در حین رانندگی در حال استفاده از تلفن همراه بود که متاسفانه تیر برقی که در وسط خیابان بود را متوجه نمی شود و به شدت با آن تصادف می کند.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، کاپوت و سمت چپ این اتومبیل خسارت زیادی می بیند و بعد از تصادف از اتومبیل پیاده می شود و اشتباه باور نکردنی خود را مشاهده می کند. از این رو کاربران صفحات مجازی این صحنه را متعلق به جالب ترین تصادف دانستند.

بنابراین توصیه های رانندگی را جدی بگیرید و در حین رانندگی صفحات مجازی را چک نکنید تا چنین سوانح تلخی را شاهد شوید.

ویدیو جالب ترین تصادفی که تا به حال دیده اید!

جالب ترین تصادفی که تا به حال دیده اید! + فیلم

جالب ترین تصادفی که تا به حال دیده اید! + فیلم
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف