نمناک اخبارجامعه تکلیف جاماندگان سهام عدالت چه میشود ؟
سهام عدالت ، پوری حسینی
رئیس سازمان خصوصی سازی درباره جاماندگان سهام عدالت اعلام کرد این افراد فعلا نمیتوانند در طرح سهام عدالت ثبت نام کنند .
تاریخ انتشار : 7 فروردین 1396

جاماندگان سهام عدالت چه کنند؟

پوری حسینی گفت:تا زمانی که ساماندهی ثبت نام شدگان قطعی که تعدادشان 49 میلیون و 226 هزار و 193 نفر است انجام نشود، سازمان خصوصی سازی به فکر ثبت نام جدید نخواهد بود.

پوری حسینی

رییس کل سازمان خصوصی سازی افزود:در شرایط فعلی باید سهام همه مشمولین ساماندهی شود که بر این اساس در اواسط یا اواخر سال 1396 ساماندهی سهام عدالت برای ثبت نام شدگان فعلی به سرانجام خواهد رسید.

وی اضافه کرد:دولت هم قبول دارد که یک عده جامانده از سهام عدالت وجود دارد و این که آن افراد هم حق شان بوده ثبت نام شوند اما ثبت نام نشده اند یا مدارکشان کامل نشده است. با این حساب افرادی که به هر دلیلی از طرح سهام عدالت جا مانده اند یا اینکه به ناحق شناسایی نشده اند فعلا نمی توانند در در طرح سهام عدالت ثبت نام کنند و باید مراقب افراد سودجو باشند.

پوری حسینی گفت:سامانه سهام عدالت به دلیل به روزرسانی صورت حساب مشمولین از 30 اسفند 1395 تا 14 فروردین 1396، موقتا از دسترس خارج است و مشمولین از 14 فروردین به بعد می توانند به صورت حساب به روزشده خود دسترسی داشته باشند.

تکلیف جاماندگان سهام عدالت چه میشود ؟

برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 48 240
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف