نمناک اخبارورزشی ساعت بازی امروز ایران و اسپانیا در جام جهانی روسیه
جام جهانی روسیه ، روز هفتم جام جهانی
روز هفتم جام جهانی 2018 روسیه با برگزاری 3 دیدار در گروه های B و A پیگیری می شود.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1397

برنامه و ساعت دیدارهای روز هفتم جام جهانی روسیه

روز هفتم جام جهانی روز ویژه ای برای ایرانی های سراسر دنیاست تا نمایش تیم ملی کشورشان را برابر یکی از قدرت های دنیا ببینند.

برگزاری سه مسابقه در روز هفتم جام جهانی روسیه

روز هفتم جام جهانی روسیه با برگزاری سه مسابقه ادامه خواهد یافت.

جام جهانی روسیه

برنامه دیدارهای روز هفتم جام جهانی روسیه 

ساعت 16:30، مراکش – پرتغال، ورزشگاه لوژنیکی مسکو

پرتغال که با هت تریک کریستیانو رونالدو یک امتیاز از بازی نخست برابر اسپانیا به دست آورد به مصاف مراکش یکی از کشورهای نزدیک به خود می رود. این بازی می تواند حکم حذف مراکش از جام جهانی را داشته باشد. در صورتی که شاگردان اروه رنار از این مسابقه امتیاز نگیرند باید وداع زودهنگامی با جام جهانی داشته باشند و به همین خاطر است که نبیل درار اعلام کرد آن ها تا پای جان برای این مسابقه تلاش خواهند کرد. برای ایرانی ها برنده نشدن پرتغال در این مسابقه نتیجه خوبی محسوب خواهد شد.

جام جهانی روسیه

ساعت بازی های روز هفتم جام جهانی

ساعت 19:30، اروگوئه – عربستان، ورزشگاه روستوف

ضعیف ترین تیم دور اول مرحله گروهی جام جهانی برای حفظ آبرو کار سختی مقابل اروگوئه خواهد داشت که دو مهاجم بزرگ فوتبال اروپا یعنی ادینسون کاوانی و لوئیس سوارس را در نوک خط حمله خود دارد. عملکرد ضعیف عربستان صدای اعتراض مقام های ارشد این کشور را درآورده و با هشدارهایی همراه بوده است. از طرف مقابل اروگوئه که برد دیرهنگامی مقابل مصر داشت، برای قطعی کردن صعود به چیزی جز برد فکر نخواهد کرد.

جام جهانی روسیه

زمان بازی های روز هفتم جام جهانی

ساعت 22:30، ایران – اسپانیا، ورزشگاه کازان

شاگردان کارلوس کی روش بعد از کسب یک پیروزی دلچسب مقابل مراکش در حالی به مصاف اسپانیا خواهند رفت که روزبه چشمی را در اختیار ندارند. از طرف مقابل بازگشت دنی کارواخال خبر خوبی برای تیم ملی فوتبال اسپانیاست. بازیکنی که به تازگی مصدومیت را پشت سر گذاشته و ممکن است برای تیمش به میدان برود.

اشتباهات عجیب داوید دخئا بهترین دروازه بان این فصل لیگ برتر باعث شد اسپانیا برنده بازی نخست نباشد. از طرف دیگر اخراج پرحرف و حدیث لوپتگی حاشیه های زیادی را در تیم اسپانیا متوجه خود کرد و حالا بازیکنان ایران می خواهند شگفتی دیگری را در جام شگفتی ها رقم بزنند و قهرمان دو دوره پیش این رقابت ها را در کازان شوکه کنند.

 جام جهانی روسیه

ششمین بازی ایران با تیم های اروپایی در جام جهانی

ایران و اسپانیا تاکنون هیچ مسابقه ای با هم برگزار نکرده اند. همچنین این مسابقه ششمین بازی ایران با تیم های اروپایی در جام جهانی است. یک تساوی و 5 شکست حاصل عملکرد ایران برابر تیم های اروپایی بوده است. تنها تساوی ایران مقابل اسکاتلند در سال 1978 رقم خورد.

گرانترین بازیکنان حاضر در جام جهانی

ارزش مالی بازیکنان فوتبال یا یکدیگر متفاوت است، با ارزش ترین بازیکنان جام جهانی 2018 را بر اساس آخرین تخمین ها بشناسید.

اسپانیا

با ارزشمند ترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

ساعت مسابقات روز هفتم جام جهانی روسیه و بازی ایران و اسپانیا

برگرفته از ایسنا/ مهر / ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف