جام حذفی اسپانیا

صعود پرگل بارسلونا به یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا

تاریخ انتشار : 22 دی 1396کد مطلب : 62774زمان مطالعه : 2 دقیقه
در شب گلزنی ستاره آرژانتینی، بارسلونا جمع 8 تیم مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا را تکمیل کرد.

بارسلونا به یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا صعود کرد

تیم فوتبال بارسلونا با پیروزی قاطع پنج بر صفر مقابل سلتاویگو به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه های اسپانیا رسید.در دور برگشت رقابت های کوپا دل ری بارسلونا از ساعت 24 در ورزشگاه نیوکمپ میزبان سلتاویگو بود و با نتیجه 5 بر صفر پیروز شد.

بارسلونا پس از تساوی یک بریک در بازی رفت در زمین حریف در این بازی با گل های مسی در دقایق 13 و 15، آلبا در دقیقه 28 و سوارس در دقیقه 31 در همان نیمه اول کار میهمان را تمام کرد. راکیتیچ هم در دقیقه 87 گل پنجم میزبان را به ثمر رساند.

جام حذفی اسپانیا

صعود بارسلونا به یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا

به این ترتیب تیم کاتالونیایی با برتری 5 بر صفر در این بازی و پیروزی مجموع 6 بریک در 2 بازی رفت و برگشت جمع تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا را تکمیل کرد.

سلتاویگو که در سال های اخیر همواره رقیب قدرتمندی برای بارسلونا بوده است در بازی رفت مقابل کاتالان ها به تساوی یک بر یک رسید، اما این بارسلونا بود در مجموع دو بازی رفت و برگشت به پیروزی شش بر یک رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.
در این دیدار «لیونل مسی» ستاره آرژانتینی دو گل متوالی در دقایق 13 و 15 به ثمر رساند و سپس نوبت به «یوردی آلبا» ،«لوییس سوارز» و «ایوان راکیتیچ» رسید تا برای بارسلونا گلزنی کنند.
«فیلیپه کوتینیو» بازیکن مطرح برزیلی که چند روز قبل با مبلغ 160 میلیون یورو از لیورپول انگلیس به بارسلونا ملحق شد به دلیل مصدومیت جزئی در این دیدار به میدان نرفت و از جایگاه ویژه ورزشگاه نیوکمپ، شاهد هنرنمایی هم تیمی های جدید خود بود.
با این اوصاف تیم های رئال مادرید، بارسلونا، اتلتیکومادرید، والنسیا، سه ویا، اسپانیول، آلاوس و لگانس در مرحله یک چهارم نهایی حضور خواهند داشت.

صعود پرگل بارسلونا به یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از ایرنا - افکار نیوز - / ل
وبگردی