نمناک فرهنگ و هنرچهره ها جانت جکسون خواهر خواننده معروف مسلمان شد؟ + عکس
جانت جکسون ، خواهر مایکل جکسون
جانت جکسون خواننده آمریکایی و خواهر مایکل جکسون مسلمان شده و در پوشش خود تغییراتی ایجاد کرده است.

مسلمان شدن جانت جکسون خواننده آمریکایی

به تازگی رسانه ها و مطبوعات خارجی خبر مسلمان شدن جانت جکسون خواهر مایکل جکسون را منتشر کرده اند.

جانت جکسون که در سال 2012 با وسام المانع میلیاردر مسلمان قطری ازدواج کرده اعلام نمود سال آینده به زیارت حج میرود. بر اساس همین گزارش ها ظاهرا جانت جاکسون 49 ساله، مسلمان شدنش را جدی گرفته و در در روش خوانندگی، رقص و لباس پوشیدنش به روی صحنه و در مراسم هم تغییر ایجاد کرده و کنسرت ها و پارتی ها خود رو با عبارت انشاء الله به پایان می رساند.

خواهر مایکل جکسون

جانت جکسون

روزنامه دیلی استار نوشت؛ شماری از شرکت کنندگان در یکی از برنامه های اخیر جانت جاکسون ملاحظه کردند که لباسی پوشیده تر از همیشه به تن دارد.

یک منبع به روزنامه بریتانیایی The Sun گفته است که جانت جاکسون، مسلمان شدنش را به اطلاع خانواده اش رسانده و آن ها نیز به این تصمیم او احترام گذاشتند. 

عکس جانت جکسون

خواهر مایکل جکسون

همین منبع افزود که جکسون مدت زمان زیادی را به مطالعه دین گذراند و دیگر در آهنگ هایی که می خواند، از واژه های دارای اشاره های جنسی استفاده نمی کند.

پیشتر لباس و پوشش جانت جاکسون در ایالات متحده آمریکا جنجال برانگیز شد. یکی از مشهورترین این اجراها در سال 2004 در فاصله دو نیمه مسابقات Super Bowl آمریکا بود که به طور سنتی حدود 90 میلیون آمریکایی آن را از تلویزیون به صورت زنده مشاهده می کنند.

جانت جکسون مسلمان

مسلمان شدن جانت جکسون خواننده آمریکایی

در این برنامه، جانت جاکسون برنامه ای مشترک با جاستن تیمبرلیک برگزار کرد. جاستن تمبرلیک حین خوانندگی بخشی از لباس جانت جکسون را پاره کرد که به نمایان شدن سینه اش انجامید. این مساله باعث شد شبکه های تلویزیونی در آمریکا از پخش زنده و بدون تاخیر مسابقات ورزشی منع شوند و از آن پس پخش مسابقات با نیم دقیقه تاخیر صورت می گیرد.

جانت جکسون خواهر خواننده معروف مسلمان شد؟ + عکس

جانت جکسون خواهر خواننده معروف مسلمان شد؟ + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 68
برگرفته از برترینها - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 58 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف