جانشین بغدادی

شاگرد صدام جانشین ابوبکر بغدادی می شود! + عکس

تاریخ انتشار : 21 تیر 1396کد مطلب : 52819زمان مطالعه : 1 دقیقه
بعد از انتشار خبر تایید هلاکت سرکرده تروریست های تکفیری حالا نوبت تعیین “جانشین بغدادی” است ، یکی از منابع نزدیک به داعش تصویر و نام یکی از اعضای سپاه صدام حسین را به عنوان جانشین منتشر کرد.

ستوان صدام حسین جانشین بغدادی می شود!

ساعاتی پیش وب سایت Daily Star خبری مبنی بر معرفی جانشین احتمالی سرکرده به هلاکت رسیده گروهک تروریستی داعش منتشر کرد ، نام و تصویر یکی از شاگردان صدام حسین که شاید پیش بینی ها او را در خود نداشت.

ISIS' NEW wave of terror:Saddam Hussein lieutenants 'to replace dead leader al-Baghdadi' 

بر اساس خبرهای منتشر شده از منباع نزدیک به این گروهک تکفیری داعشی ها انتظار می رود به احتمال قوی "ابو محمد العدنانی" که تصویرش را کنار عکس بغدادی مشاهده میکنید رهبر جدید داعشی ها باشد.

جانشین بغدادی

عکس فردی که به عنوان جانشین احتمالی بغدادی تصویرش منتشر شده است

 روز گذشته یکی از سرکرده های خونخوار داعش خبر هلاکت رهبرشان را تایید کرد و در مورد تعیین جانشین او گفت که به زودی او را معرفی خواهند کرد.

از آن ساعت به بعد حدس و گمان های بسیاری در مورد جانشین بغدادی در فضای مجازی منتشر شد که به گزارش وب سایت منبع یکی از منابع خبری اسرائیل فردی را که به احتمال قوی رهبر تروریستهای داعشی ها خواهد بود "ابومحمد ال عدنانی" معرفی کرد.

 سایت خبری Haaretz اسرائیل نوشت :منابع  نزدیک به داعشی ها خبر داد 2 نفر از فرماندهان بیرحم دولت صدام حسین برای قرار گرفتن در جایگاه بغدادی رقابت می کنند که یکی از انها "ال عدنانی " است. 

daily star در انتهای این خبر افزود به دلیل خبرهای ضد و نقیضی که به دلیل سیستم و سیاست داعش منتشر می شود هنوز نمی توان مطمئن بود که چه کسی جانشین بغدادی خواهد شد.

عکس جانشین ابوبکر بغدادی سرکرده داعش

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش خبری نمناک /ن
وبگردی