نمناک ورزشفوتبال جانشین علیرضا بیرانوند در تیم ملی انتخاب شد
علیرضا بیرانوند ، جانشین علیرضا بیرانوند
مصدومیت علیرضا بیرانوند بدترین خبر برای پرسپولیس و البته تیم ملی بود که کارلوس کی روش جانشین او را در تیم ملی مشخص کرد.
تاریخ انتشار : 8 آبان 1395

کی روش جانشین بیرانوند را در تیم ملی انتخاب کرد

بیرانوند تلاش کرد تمرین کند اما احساس دردش بیشتر و بیشتر شد تا اینکه مجبور شد دستش را گچ بگیرد. این گچ باید 4 هفته دست بیرانوند باشد.او نمی تواند برای پرسپولیس و تیم ملی به میدان برود.

علیرضا بیرانوند

جانشین علیرضا بیرانوند انتخاب شد

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در بازی با استقلال اهواز دچار مصدومیت شد اما با وجود مصدومیتش بازی کرد. او پس از بازی از دستش MRI گرفت و با نظر پزشکان دستش باید چهار هفته در گچ باشد. با این اوصاف او به بازی ایران مقابل سوریه نخواهد رسید. پس از مصدومیت بیرانوند بعضی ها از علیرضا حقیقی به عنوان جایگزین او یاد می کردند اما کی روش نظری دیگر دارد و تصمیم دارد از اخباری در درون دروازه استفاده کند.

اخباری در تراکتور عملکرد خوبی دارد و با توجه به اینکه حقیقی این روزها تیمی ندارد و از شرایط بازی دور بوده شانسش برای حضور در قفس توری تیم ملی بیشتر است. همچنین کی روش تصمیم داشت از او در بازی دوستانه مقابل تایلند و عراق استفاده کند تا در شرایط بازی قرار بگیرد. سرمربی تیم ملی همچنین در نظر دارد با توجه به مصدومیت میلاد محمدی، از محمد انصاری در دفاع چپ استفاده کند.

جانشین علیرضا بیرانوند در تیم ملی انتخاب شد

جانشین علیرضا بیرانوند در تیم ملی انتخاب شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از دانشجو -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف