نمناک اخبارحوادث لحظه دردناک جان دادن زن جوان در آغوش همسرش + تصاویر
زن جوان ، کشته شدن زن
شیما الصباغ زن جوان مصری در راهپیمایی که به مناسبت چهاردهمین سالگرد انقلاب مردم مصر برپا شده بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به طرز دلخراشی در آغوش همسرش جان داد.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1393

جان دادن زن جوان مصری در آغوش همسرش خبری بود که با انتشار تصاویری دلخراش موج اعتراضات به برخی رفتارهای غیر انسانی در سرکوب مردم را در پی داشت.

دیلی میل در این رابطه نوشت:  شیما الصباغ  در راهپیمایی آرام  به مناسبت چهارمین سالگرد انقلاب مردم مصر در میدان التحریر به ضرب گلوله پلیس کشته شد. شیما الصباغ  34 ساله داشت و مادر یک کودک 5 ساله بود. عکس ها لحظات جانباختن او در میدان التحریر و در آغوش همسرش را نشان میدهد.

جان دادن در آغوش همسر

جان دادن در آغوش همسر

کشته شدن زن جوان

جان دادن در آغوش همسر

جان دادن در آغوش همسر
 
 
"شیما الصباغ" دبیر فعالیتهای مردمی در دبیرخانه حزب ائتلاف مردمی در اسکندریه، در جریان ناآرامی های اخیر این کشور کشته شد. به نقل از شاهدان تأکید کرد که صباغ بر اثر اصابت گلوله ای که از سوی نیروهای امنیتی شلیک شده بود، کشته شد. هرچند دولت مصر اعلام کرده است که تحقیقات درباره کشته شدن شیما الصباغ ادامه دارد.
 
جان دادن در آغوش همسر
 
کشته شدن زن جوان
 
 
بر اساس این گزارش، الصباغ در جریان درگیری هایی کشته شد که چند ساعت قبل از سخنرانی "عبدالفتاح سیسی" رئیس جمهور مصر در چهارمین سالگرد انقلاب این کشور، آغاز شد.
فعالان مصری تأکید دارند که با گذشت 4 سال از انقلاب مردم این کشور، هیچکدام از مطالبات آنان براورده نشده است. وزارت بهداشت مصر شامگاه یکشنبه تأکید کرد که در جریان درگیریهای اخیر در این کشور 10 نفر کشته و 30 تن مجروح شده اند. 
 جان دادن در اغوش همسر
 
 

لحظه دردناک جان دادن زن جوان در آغوش همسرش + تصاویر

لحظه دردناک جان دادن زن جوان در آغوش همسرش + تصاویر
: امتیاز : 4.4 تعداد رای : 396
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
350 46
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف