جان سالم به در بردن از زیر اتومبیل

جان سالم به در بردن پسر بچه از تصادف عجیب + فیلم

تاریخ انتشار : 8 مهر 1397کد مطلب : 71968زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویدیویی از جان سالم به در بردن باورنکردنی یک پسر بچه 10 ساله پس از زیر شدن توسط یک اتومبیل منتشر شد که کاربران را شوکه کرد.

جان سالم به در بردن معجزه آمیز پسر بچه بعد از زیر شدن توسط اتومبیل

کودکان یکی از حساس ترین و کنجکاوترین انسان ها هستند که بعد از تولد علاقه بسیار زیادی به کسب اطلاعاتی در مورد محیط اطراف خود هستند و ممکن است بطور ناخواسته در همین جهت برخی مشکلات سخت و دردناک را به خود وارد سازند که جبران آنها غیر ممکن باشد. با این وجود باید از آنها به شدت مراقبت به عمل آید تا آسیبی به خود وارد نکنند.

بنابراین بعد از تولد نوزاد، باید از آن به شدت مراقبت کرد تا آسیبی را در این سنین تجربه نکند. برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب از جان سالم به در بردن پسربچه ای در صفحات مجازی منتشر شد که بارها و بارها توسط کاربران مشاهده شد و به طبع برخی از آنها شروع به نشان دادن واکنش هایی مختلف از خود کردند.

جان سالم به در بردن

اتومبیلی که بچه 10 ساله را زیر گرفت

با قرار گرفتن در پشت فرمان اتومبیل، قطعا احساس خواهید کرد که برخی از نقاط اتومبیل شما دارای نقطه کور است که نمی توانید برخی از قسمت های مختلف اتومبیل را مشاهده نمایید. با این وجود در هر شرایطی باید مراقب باشید تا منجر به حادثه ای نشوید که جبران آن محال باشد.

اخیرا ویدیویی عجیب و باورنکردنی از یک پسر بچه 10 ساله در صفحات مجازی تبدیل به ویدیویی ویروسی شد که در ابتدا کودکان در حال بازی کردن می باشند که ناگهان پسر بچه 10 ساله با تی شرت قرمز رنگ به سمت اتومبیل سفید رنگ می آید تا بند کفش هایش را ببندد. غافل از اینکه راننده پشت فرمان اتومبیل قرار گرفته است و دقیقا پسر بچه در نقطه کور اتومبیل قرار می گیرد!!

نجات معجزه آسا از تصادف

نجات باور نکردنی پسر بچه از زیر اتومبیل

راننده با عدم توجه به اطرافش، شروع به حرکت کردن می کند که ناگهان از روی پسربچه 10 ساله عبور می کند. بعد از آنکه اتومبیل سفید رنگ از روی پسر بچه 10 ساله عبور می کند، پسر بچه بطور معجزه آمیزی می تواند جان سالم بدر ببرد و فورا به پا می خیزد و شروع بازی با دوستانش می کند که این اتفاق خوشبختانه هیچ آسیبی به پسر بچه 10 ساله وارد نکرد و توانست تبدیل به یکی از ویدیوهای شگفت انگیز و معجزه آمیز صفحات مجازی شود.

ویدیو جان سالم به در بردن معجزه آمیز پسر بچه بعد از زیر شدن توسط اتومبیل

جان سالم به در بردن پسر بچه پس از زیر شدن توسط اتومبیل

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : تصادف
وبگردی