نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون نیسان طلایی جایزه قهرمان المپیک 2016 + عکس
جایزه قهرمان المپیک ، المپیک ریو 2016
جایزه قهرمانان المپیک ریو 2016 از طرف شرکت خودرو سازی نیسان یک خودروی الکتریکی طلایی پیشرفته و لوکس خواهد بود.

خودروی الکتریکی طلایی جایزه قرمانان المپیک ریو

شرکت خودرو سازی نیسان به هر یک از قهرمانان دارنده مدال طلا در المپیک ریو 2016 یک دستگاه خودروی الکتریکی طلایی جایزه خواهد داد.

هر یک از 16 ورزشکار تحت حمایت مالی این شرکت خودروسازی ژاپنی در صورت دستیابی به مدال طلا یک دستگاه خودروی الکتریکی طلایی "لیف" را دریافت خواهد کرد.

نیسان در آستانه بازیهای تابستانی المپیک در ریودوژانیرو، ناوگانی از 4200 خودرو از جمله خودروی الکتریکی لیف و نمونه جدید شاسی بلند کیکز را به این رقابت ها گسیل داشته است.

با آغاز بازی ها، صدها ورزشکار از سراسر جهان در جستجوی مدال های طلا، نقره یا برنز با یکدیگر رقابت خواهند کرد. دفتر نیسان در انگلیس از 10 ورزشکار المپیک و شش ورزشکار پارالمپیک حمایت مالی کرده و امیدوار است که این خودروی الکتریکی طلایی بتواند انگیزه کافی را برای دستیابی به مدال طلای بیشتر در آن ها بوجود بیاورد.

جایزه قهرمان المپیک

خودروی الکتریکی طلایی

بر روی کاپوت، کناره ها و سپر عقب این خودرو عبارت "صاحب مدال طلای ریو 2016" حک شده تا همه عابران بفهمند چه کسی درون خودرو است.

لیف با برد 172 کیلومتر یک خودروی الکتریکی مقرون بصرفه است که اولین بار در سال 2010 معرفی شد و بسرعت به پرفروش ترین خودروی الکتریکی قابل استفاده در جاده های بزرگراهی تبدیل شد.

جایزه قهرمان المپیک

جایزه قهرمانان المپیک

نیسان طلایی جایزه قهرمان المپیک 2016 + عکس

نیسان طلایی جایزه قهرمان المپیک 2016 + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف