نمناک اخباراقتصاد اجرایی شدن طرح جایگزینی سواری پراید و پژو 405
پراید و پژو 405 ، طرح جایگزینی
طرح جایگزینی سواری پراید و پژو 405 به تدریج اجرا می شود و تولید این خودروها با توجه به رعایت استاندارد های موجود در کشور ادامه دارد.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395

طرح جایگزینی سواری پراید و پژو 405 اجرا میشود

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت:طرح جایگزینی سواری پراید و پژو 405 به تدریج اجرا می شود و تولید این خودروها با توجه به رعایت استاندارد های موجود در کشور ادامه دارد.

محسن صالحی نیا افزود:طرح جایگزینی این 2 خودرو در سال های آینده و زمانی اجرا می شود که خودروهای جایگزین از اقبال مردمی و استانداردهای لازم در کشور برخوردار باشند.
 
وی ادامه داد:بیش از 90 درصد از تولیدات صنایع خودرو سازی کشور در داخل انجام می شود و 10 درصد باقی مانده مربوط به خودروهایی است که در کشور مونتاژ می شوند.
 
صالحی نیا عنوان کرد:سیاست وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه توسعه خودروسازی در کشور به دنبال امضاء قراردادهای مشترک بین صنایع خودروسازی ایران و صنایع خودروسازی دارای نشانک های معتبر در جهان است.
 
پراید و پژو 405

طرح جایگزینی پراید و پژو 405

وی گفت:برنامه این وزارت خانه طراحی و تولید خودرو، قطعات و تجهیزات در کشور با مشارکت صنایع خودرو ساز خارجی است که در این زمینه می توان به قرارداد مشترک بین ایران خودرو و شرکت پژو اشاره کرد.
 
صالحی نیا ادامه داد:صنعت قطعه سازی کشور نیز با توجه به رویه تولید خودروهای جدید رویکرد های خود را تغییر می دهد و به سوی عقد قرارداد با شرکت های معتبر خارجی برای تولید قطعات خودرو می رود.

اجرایی شدن طرح جایگزینی سواری پراید و پژو 405

اجرایی شدن طرح جایگزینی سواری پراید و پژو 405
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرگزاری ایرنا /م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف