نمناک اخباراقتصاد تیبا و ساینا جایگزین خودرو پراید میشوند
پراید ، جایگزین پراید
تا پایان سال خودروهای ساینا و تیبا جایگزین خودروی پراید می شوند و برهمین اساس میزان تولید پراید تا پایان سال کاهش خواهد یافت.
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1394
بازدید : 32,082 نفر

معاون بازاریابی و فروش سایپا در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته در مشهد با اعلام اینکه تا پایان سال  ساینا و تیبا جایگزین خودرو پراید می شوند، اظهار داشت:بر همین اساس میزان تولید پراید تا پایان سال کاهش خواهد یافت. 
 
 وی با اشاره به اینکه خودروهای ساینا و ساندرو تا دو ماه آینده به صورت تجاری عرضه خواهند شد، افزود:ساندرو بر روی پلتفرم آل 90 و به صورت هاچ بک و اتومات طراحی شده و مصرف سوخت پایینی دارد که قیمت آن از سوی شورای رقابت تعیین خواهند شد. 

 خودرو تیبا


رضا نقی زاده تصریح کرد:البته خودروی ساینا به قیمت 28 میلیون  500 هزار تومان تعیین قیمت شده است.
  
وی در خصوص میزان تولید و فروش محصولات سایپا طی 4 ماه گذشته گفت:در این مدت 145 هزار دستگاه تولید و 125 هزار دستگاه به فروش رسیده است. 
 
معاون بازاریابی و فروش سایپا بابیان اینکه قیمت خودرو متأثر از دو فاکتور تورم بخشی و نمره کیفی است، افزود:در سال گذشته میزان تورم بخشی بین 14 تا 15 درصد بوده که هم اکنون به 6 تا 7 درصد رسیده است که انتظار می رود با تأیید شورای رقابت بتوانیم آن را به 7 تا 10 درصد افزایش دهیم.   
 
وی یکی از دلایل کاهش کیفیت خودروهای داخلی را اعمال تحریم های بین المللی دانست و گفت:در تمام دنیا زمانی که شرکت های خودروساز با مشکلی روبه رو می شوند دولت ها از آنها حمایتی می کنند اما در ایران وضع به گونه ای دیگر است.

تیبا و ساینا جایگزین خودرو پراید میشوند

تیبا و ساینا جایگزین خودرو پراید میشوند
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 143
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 63 80
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف