نمناک دنیای مدگوناگون کاربردی ترین جا برای نصب آینه در دکوراسیون + عکس
آینه در دکوراسیون ، آینه قدی
بدون شک همه ما هر روز با آینه سر و کار داریم و از آن استفاده میکنیم، آیا میدانستید آینه را کجا باید نصب کنید که پرکاربرد تر باشد؟

محل مناسب نصب آینه در دکوراسیون

آینه کاربرد زیادی در دکوراسیون منزل دارد طوری که اصلا خانه ای وجود ندارد که بدون آینه باشد زیرا آینه علاوه بر اینکه خودتان را در آن مشاهده میکنید میتواند باعث بزرگتر دیده شدن فضا شود، استفاده از آینه در هر بخش از خانه میتواند کاربرد داشته باشد اما نصب آن در برخی قسمت های خانه بسیار پرکاربرد است که در ادامه به شما معرفی میکنیم.

آینه کاری منزل

آینه کاری شیک منزل

- اتاق خواب صد در صد به آینه نیاز دارد میتوانید از آینه قدی استفاده کنید که کاربردی تر است، اگر جایی برای آینه قدی ندارید میتوانید به آینه میز آرایش اکتفا کنید. بهتر است آینه روبروی تخت خواب و یا روبروی درب باشد.

- یکی از بخش های منزل که حتما به آینه نیاز دارد حمام و دستشویی است، در حمام بهتر است آینه بالای وان نصب شود زیرا اینطوری حمام بزرگتر به نظر میرسد در دستشویی هم که معمولا آینه بالای روشویی نصب میشود.

آینه بالای روشویی

مدل آینه بالای روشویی

- اما پرکاربردترین آینه را میتوان آینه ای دانست که نزدیک درب ورودی نصب میشود زیرا قبل از خروج از منزل ظاهرتان را بررسی میکنید و بعد از ورود به منزل اولین کاری که میکنید این است که ظاهرتان را چک میکنید که بهتر است اینه قدی استفاده کنید.

- پذیرایی نیز یکی دیگر از قسمت های منزل است که به آینه نیاز دارد، آینه در پذیرایی فقط جنبه تزیینی دارد و اگر فضای منزل تان کوچک باشد میتواند باعث بزرگتر دیده شدن آن شود. آینه ای که برای پذیرایی انتخاب میکنید باید قاب بسیار شیکی داشته باشد.

آینه در دکوراسیون

بهترین محل نصب آینه در دکوراسیون

- بچه ها خیلی دوست دارند خودشان را در آینه نگاه کنند و موهایشان را درست کنند پس در اتاق بچه ها حتما آینه به کار ببرید و برای آن از قاب های فانتزی استفاده کنید.

 

بهترین محل نصب آینه در دکوراسیون منزل + عکس

منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف