نمناک سرگرمیگوناگون لحظه جا ماندن نوزاد در قطار توسط پدر سیگاری! + فیلم
ویدیویی اخیرا از یک ایستگاه قطار در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی گوناگونی روبرو شود.

لحظه جا ماندن نوزاد در قطار به دلیل سیگار!

یکی از جالب ترین و جذاب ترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر یک از ما انسان رخ دهدف تولد نوزادی است که با عطر وجودش می تواند منجر به تغییرات بزرگ در بنا و سازه وجود هر یک از والدین شود تا بتوانند نوزاد خود را به بهترین نحوه و شیوه ممکن پرورش دهند.

اما متاسفانه برخی از والدین هستند که تمام سختی را تا تولد نوزاد می دانند و از آن بعد شاید احساس مسئولیت نسبت به نوزاد خود نداشته باشند! اما این کاملا اشتباه است چرا که تا سن 7 سالگی شخصیت هر انسان تا حدودی شکل می گیرد و به همین دلیل می بایست به آن رسیدگی و توجه شود تا با اسیب های روحی و اجتماعی از همان زمان کودکی روبرو نشود.

بنابراین اصلی ترین و حیاتی ترین مسئولیت هر والدین از بدو تولد نوزاد آنها آغاز می شود تا بتوانند شخصیت آنرا به بهترین شیوه ممکن بسازند. برای مثال اخیرا ویدیویی در صفحات مجازی به شدت منتشر گردید که توانست به میزان زیادی مورد واکنش کاربران قرار گیرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا ویدیویی از یک زوج بی مسئولیت در یک ایستگاه راه آهن که هنوز جایگاه و هویت این پدر و مادر مشخص نشده است، یکی از پربازدیدترین ویدیوهای اخیر بود. از قرار معلوم همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، پدر ابتدا به همراه نوزاد وارد قطار می شود و نوزاد را بر روی صندلی رها می کند و سپس برای سیگار کشیدن به بیرون همراه مادر نوزاد می رود.

از طرفی یکی از مسافرین قطار به او هشدار می دهد که قطار قصد حرکت دارد، اما پدر بی مسئولیت اهمیت نمیدهد و درب قطار برای حرکت بسته می شود و والدین و نوزاد از یک یکدیگر جدا می شوند.

با این وجود هنوز اطلاعاتی دقیق در مورد ادامه این اتفاق وجود ندارد.

ویدیو لحظه جا ماندن نوزاد در قطار به دلیل سیگار! ؛

لحظه جا ماندن نوزاد در قطار به دلیل سیگار! + فیلم

لحظه جا ماندن نوزاد در قطار توسط پدر سیگاری! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف