نمناک اخبارورزشی علی کریمی به دنبال جبران حرکت فرهاد مجیدی!
فرهاد مجیدی ، علی کریمی
علی کریمی محبوب پرسپولیسی ها معمولا به آزادی نمی رود ولی وقتی احساس کند حضورش به نفع سرخپوشان است قضیه فرق می کند.این حرکت به دنبال برگشتن فرهاد مجیدی به تهران برای تماشای بازی استقلال رخ داد.

علی کریمی به دنبال جبران حرکت فرهاد مجیدی !

فرهاد مجیدی به تهران برگشته تا برای تماشای بازی استقلال و تراکتورسازی به ورزشگاه آزادی برود و به حمایت از تیم محبوبش بپردازد.

در همین رابطه شنیدیم علی کریمی هم قرار است در بازی آخر پرسپولیس مقابل راه آهن به آزادی برود و از نزدیک شاهد قهرمانی احتمالی قرمزها باشد.

علی کریمی

کریمی معمولا به آزادی نمی رود ولی وقتی احساس کند حضورش به نفع پرسپولیس است قضیه فرق می کند. البته اینها همه بستگی به شرایط و نتایج این هفته لیگ برتر هم دارد.

اگر امکان قهرمانی پرسپولیس در هفته آخر لیگ زیاد باشد بدون شک پرسپولیسی های قدیمی دیگری نظیر محمد پنجعلی، مهرداد میناوند، افشین پیروانی، احمدرضا عابدزاده و... هم به آزادی خواهند رفت. فقط علی پروین است که گفته جشن قهرمانی را در خانه برگزار می کند.

علی کریمی به دنبال جبران حرکت فرهاد مجیدی!

علی کریمی به دنبال جبران حرکت فرهاد مجیدی!
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 16
برگرفته از جام نیوز/م.ن
این مطلب مفید بود ؟
12 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف