نمناک سرگرمیگوناگون جاسوسی جت جنگنده اف 117 از موجودات فضایی در آمریکا + فیلم
جت جنگنده F-117 ، جت جنگنده اف 117
دو جت جنگنده فوق سریع اف 117 به گفته مسئولین برای سوختگیری در آسمان نوادا پرواز کرده بودند که گویا اینطور نیست و علت پرواز آنها عملیات مخفی بوده است.

 مشاهده شدن جت جنگنده اف 117 در بالای منطقه 51 !!

 شاید در ابتدا این سوال برای شما این سوال پیش بیاید که منظور از منطقه 51 دقیقا کجا می باشد؟! طبق گفته کارشناسان ، منطقه 51 به منطقه ای گفته می شود که موجودات فضایی در آنجا رفت و آمد می کنند و البته این موضوع در حد یک تئوری می باشد .

منطقه 51 در شهر "نوادا" واقع در ایالات متحده است.اما روز گذشته ویدیویی از یکی از شهروندان نوادایی در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن کاربران شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ماموریت مخفیانه جت جنگنده F-117

روز گذشته ویدیویی از ماموریت مخفیانه دو جت F-117 که مدت ها بود ایالات متحده از آن استفاده نمی کرد در صفحات مجازی منتشر شد. گویی آنها برای کسب اطلاعات از منطقه 51 در آنجا حاضر بودند .اما برخی از مسئولین این گونه گفتند که این دو جت فوق العاده سریع برای انجام عملیات سوختگیری با KC-135 در این منطقه حضور داشتند.

جت جنگنده اف 117

پرواز مشکوک جت های جنگنده F-117

ویدیویی که در ذیل مشاهده می نمایید،همان گونه که گفته شد توسط یکی از اهالی اطراف نوادا ضبط شده است که در ویدیو جت "Night 17" و "Night 19" مشاهده می شود که جت اول به مدت کوتاهی پرواز می کند و جت دوم پس از پرواز به سمت فرودگاه باز می گردد.

همچنین گزارش شده است که این جت ها در سال 2017 برای استفاده مجوزهای لازم توسط نظامیان حمایت شدند و اما برخی با استفاده ازاین جت جنگنده مخالف هستند و با این وجود تعدادی از این جت ها در منطقه تونوپا واقع در نوادا نگهداری می شوند که روز گذشته دو مورد از آنها برای ماموریت مخفیانه ارتش آمریکا حاضر شدند.

ماموریت مخفیانه جت جنگنده

جت جنگنده F-117 در آسمان نوادا

اما با این حال گفته می شود که این هواپیماها تنها برای عملیات سوخت گیری یک هواپیمای دیگر در این منطقه به پرواز در آمدند و اما برخی از منتقدان این پرواز را تنها یک عملیات جاسوسانه از منطقه 51 که احتمال می رود موجودات فضایی در آنجا رفت و آمد می کنند. 

ویدیو ماموریت مخفی جت جنگنده F-117 در آسمان نوادا ؛

ماموریت مخفیانه جت جنگنده اف 117 در آسمان نوادا! + فیلم

جاسوسی جت جنگنده اف 117 از موجودات فضایی در آمریکا + فیلم
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف