جت F15 در ارتفاع 213 متری
آقای " راب مکلنان " 50 ساله، در طی اقدامی شگفت انگیز از تصاویر جالب و جذابی در صفحه مجازی خود رونمایی کرد.

تصویری که در ارتفاع 213 متری از سطح زمین گرفته شد!

در میان مشاغلی که هر یک از ما انسان ها در آنها فعالیت می کنیم، دارای سختی های خود می باشد که این سختی ها به مرور می توانند یکی از دلایل حضور ما در آن شغل باشد. بنابراین در تصور هر یک از ما این است که مشاغل دیگر بجز زمینه ای که ما در آن فعالیت می کنیم، آسان هستند و تنها شغل سخت، برای ما می باشد! اما این تنها طرز تفکر و دید اشتباهی است که ممکن است هر یک از ما دچار آن شویم که نتیجه آن سرد شدن از زمینه ای است که در آن فعالیت داریم.

برای مثال هر یک از ما بر این باور هستیم که شغل عکاسی بسیار آسان می باشد و می توان به راحتی هزینه های خود را از این طریق برطرف کنیم. اما لازم به ذکر است که بدانید این شغل در کنار شغل های دیگر، سختی مختص خودش را دارد و شاید هر شخصی نتواند از پس آن بر آید. اما دلیل آن چیست؟!

برخی عکاسان در زمینه حیات وحش و... برای آنکه بتوانند تصاویری را ثبت نمایند، ممکن است ساعت ها و روزهای طولانی را در انتظار بمانند تا بتوانند از سوژه مورد نظر خودشان عکسبرداری نمایند. برای مثال روز گذشته تصاویری جالب و دیدنی از یک عکاس انگلیسی منتشر شد که توانست با حواشی مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای " راب مکلنان " 50 ساله از منطقه ولز انگلیس، در طی اقدامی جالب تصمیم گرفت تا تصویری را به ثبت برساند که تا به حال شاید چیزی همانند ان ثبت نشده است. به همین دلیل وی از یک کوه 250 متری در ولز بالا رفت و منتظر یک جت f15 ماند که از قرار معلوم این جت با سرعت 3017 کیلومتر از این مسیر قصد عبور داشت.

بعد از مدتی، زمانیکه جت f15 با نهایت سرعت در حال عبور بود، راب توانست تصویر بسیار جذابی را ثبت کند که در این تصویر هر دو خلبان در حال مشاهده کردن وی می باشند. با این وجود ثبت تصویری با این وضوح چیز بسیار سخت و غیر محالی می باشد که آقای راب 50 ساله توانست از پس آن بر آید.

تصویری که در ارتفاع 213 متری از سطح زمین گرفته شد!

35
این مطلب مفید بود ؟32
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی