نمناک ورزشفوتبال ماجرای جدال لفظی علیرضا بیرانوند و مسئولان تیم نفت
علیرضا بیرانوند ، دروازه بان
علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم نفت که بسیار علاقه داشت به تیم پرسپولیس بپیوندد با عدم همکاری مسئولان باشگاه نفت مواجه شد و در نهایت درگیری لفظی پیدا کرد.
تاریخ انتشار : 20 دی 1394

درگیری لفظی علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم نفت که به دنبال ایجاد سیاستی برای دریافت رضایتنامه اش از این باشگاه بود بود نسبت به عدم دریافت رضایتنامه و البته حق و حقوق خود از نفت گلایه دارد او بارها از قنبرزاده ، مدیرعامل نفت درخواستکرده بود شرایطی فراهم کند تا به جمع پرسپولیسی ها بپیوندد.

علیرضا بیرانوند با مسئولان باشگاه نفت تهران درگیر شد
 
دروازه بان نفت تهران به شدت از بابت بدقولی مسئولان تیمش شاکی است و دیروز در این باشگاه گرد و خاک به پا کرد.
ورزش سه:علیرضا بیرانوند که این روزها به دنبال حضور در پرسپولیس است بعد از سنگ اندازی مسئولان نفت، بنای ناسازگاری گذاشته و در جدیدترین اقدام دیروز در حالی برای گرفتن مطالباتش در این باشگاه حضور یافت که مذاکرات طرفین در نهایت منجر به جدالی لفظی شد.
 
جدال لفظی علیرضا بیرانوند و مسئولان تیم نفت
 
بیرانوند در حالی که علیرضا منصوریان و مدیران نفت را پیش روی خود می دید اعلام کرد یا رضایتنامه او را برای حضور در پرسپولیس صادر کنند یا اینکه برای ادامه همکاری مبلغ توافق شده قراردادش را واریز کنند. درخواستی که در نهایت منجر به جدالی لفظی شد و...
نفت تهران امروز برای برگزاری اردوی ترکیه، ایران را ترک می کند و باید دید بیرانوند در این سفر شاگردان علیرضا منصوریان را همراهی خواهد کرد یا خیر.
 

ماجرای جدال لفظی علیرضا بیرانوند و مسئولان تیم نفت

ماجرای جدال لفظی علیرضا بیرانوند و مسئولان تیم نفت
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 19
برگرفته از برترین ها -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 16 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف