نمناک فرهنگ و هنرچهره ها افشاگری محافظ آنجلینا جولی و برد پیت از زندگی آن ها
آنجلینا جولی ، برد پیت
مارک بیلینگهام محافظ آنجلینا جولی و برد پیت از زندگی شخصی آن ها پرده برداشت و راز جدایی از این خانواده را افشا کرد.

محافظ آنجلینا جولی و برد پیت، راز جدایی خود را فاش کرد

آنجلینا جولی و برد پیت که محبوب ترین زوج در جهان شناخته می شوند، با داشتن 6 فرزند و پس از 12 سال زندگی مشترک، در 19 سپتامبر 2016 پیوندشان را شکستند.

مارک بیلینگهام محافظ سابق زوج مشهور هالیوودی جزییات زندگی بردپیت و آنجلینا جولی را بیان کرد.

مارک بیلینگهام افسر سابق ارتش انگلیس 18 ماه به عنوان محافظ شخصی با این خانواده زندگی کرده است گفت :« بزرگترین ترس بردپیت و آنجلینا جولی ترس از دزدیده شدن بچه هایشان بود و به شدت از بچه ها محافظت می کردند .»

وی در ادامه گفت و گو با اشاره به اینکه بردپیت 52 ساله و آنجلینا جولی 41 ساله به او اعتماد کامل داشتند گفت:« من به تنهایی بچه هایشان را همه جا می بردم. همیشه بعد از بازگشت از من می پرسیدند که اتفاقی برای بچه ها افتاد یانه ؟ به دیگر محافظ ها اجازه نزدیک شدن به بچه هایشان را نمی دادند و فقط از دور از آنها محافظت می کردند. من زمان زیادی کنار بچه ها بودم و حس پدری نسبت به آنها داشتم. »

 
برد پیت
 

مارک بیلینگهام محافظ آنجلینا جولی و برد پیت

بیلینگهام که پیش از این محافظ شخصی افراد مشهوری چون راسل کرو، شان پن بوده با اشاره به این که آنجلینا جولی در میان مردم محبوب تر است گفت:«مردم آنجلینا جولی را دوست دارند ولی از برد پیت متنفرند. بیشتر مجبور بودم از برد پیت محافظت کنم . »

بیلینگهام که خود نیز صاحب 6 فرزند است دلیل جدایی اش از این زوج را رسیدگی به زندگی شخصی اش عنوان کرد و گفت تا زمانی که من برای آنها کار می کردم با هم اختلافی نداشتند.

افشاگری محافظ آنجلینا جولی و برد پیت از زندگی آن ها

افشاگری محافظ آنجلینا جولی و برد پیت از زندگی آن ها
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 41
برگرفته از امروز آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 32 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف