نمناک فرهنگ و هنرچهره ها مرد بریتانیایی پشت پرده جدایی آنجلینا جولی از برد پیت
آنجلینا جولی ، آنجلینا جولی و برد پیت
جدایی آنجلینا جولی از برد پیت همچنان در پرده ای از ابهام قرار دارد که به تازگی شایعات دیگری در این خصوص اوج گرفته است.

علت جدایی آنجلینا جولی از برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت که محبوب ترین زوج در جهان شناخته می شوند، با داشتن 6 فرزند و پس از 12 سال زندگی مشترک، در 19 سپتامبر 2016 پیوندشان را شکستند.

طبق گزارشاتی که از یک منبع موثق به دست آمده، آنجلینا و برد پیت بر سر چگونگی بزرگ کردن فرزندان شان با هم اختلاف داشتند طوری که آنجلینا مدام پیت را به خاطر روش اشتباهی که برای کودکان شان در پیش گرفته بود، سرزنش می کرد.

اگر چه موضوع فرزند، یکی از اختلافات اصلی آنها بود اما آنها اختلاف نظرهای زیادی بر سر موضوعات دیگر نیز داشتند .

جدایی از آنجلینا جولیاز برد پیتهمچنان در پرده ای از ابهام قرار دارد که به تازگی شایعات دیگری در این خصوص اوج گرفته است. جدایی آنجلینا جولی از براد پیت هنوز سوژه داغ رسانه های سینمایی و حتی غیر سینمایی است.

این زوج که شش فرزند دارند از زمانی که پدر و مادرشان با یکدیگر اختلاف پیدا کرده اند نزد مادرشان هستند و پدر خود را ندیده اند. جولی حضانت کامل تمام شش فرزندش را می خواهد و حاضر نیست آنها را به براد پیت بدهد.

جدایی آنجلینا جولی

جدایی آنجلینا جولی از برد پیت هنوز هم با شایعاتی همراه است

اما به هر حال اکنون اخبار جدیدی درباره زوایای جدید زندگی این زوج جنجالی و دلیل طلاقشان به گوش می رسد. ابتدا تصور می رفت بدرفتاری براد پیت با فرزندانش به خصوص پسر بزرگ این خانواده یعنی مدوکس دلیل اصلی این طلاق جنجالی باشد اما اکنون چیزهای دیگری گفته می شود.

هواداران خشمگین براد پیت که از اقدام او برای طلاق و جلوگیری ملاقات براد پیت با فرزندانش به شدت انتقاد می کنند دلیل اصلی جدایی آنجلینا را یک مرد بریتانیایی می دانند.

گویا یک مرد مولتی میلیاردر بریتانیایی دلیل اصلی طلاق این زوج است. او مشهور نیست اما بسیار ثروتمند است.

زوایای جدید این اتفاق روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. آنجلینا جولی در رابطه با این شایعات اظهار نظری نکرده است.

مرد بریتانیایی پشت پرده جدایی آنجلینا جولی از برد پیت

مرد بریتانیایی پشت پرده جدایی آنجلینا جولی از برد پیت
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 22
برگرفته از جام جم آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 9
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف