نمناک اخبارورزشی پشت پرده جدایی امید ابراهیمی از تیم استقلال!
جدایی امید ابراهیمی ، قرارداد دو ساله با تیم الاهلی
امید ابراهیمی در چند روز اخیر با تیم الاهلی قطر قرارداد بسته بود و جدایی او با واکنش هواداران و مدیران استقلال همراه بود.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1397

پشت پرده جدایی ابراهیمی از استقلال

امید ابراهیمی با قراردادی دوساله به تیم الاهلی قطر پیوست و این انتقال واکنش هواداران و مسئولان باشگاه استقلال را در پی داشت و باعث اعتراض و انتقاد آنها نسبت به این انتقال شد.

قرارداد ابراهیمی با تیم قطری 2 ساله و به مبلغ یک میلیون و دویست هزار دلار است که اگر هر دلار هشت هزار تومان باشد این بازیکن برای هر فصل بازی در تیم الاهلی حدود 5 میلیارد تومان دریافت خواهد کرد. این در حالیست که ابراهیمی به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده بود که حاضر است در قبال مبلغ چهار و نیم میلیارد تومان در این باشگاه بماند، اما آخرین پیشنهاد مسئولان باشگاه برای این بازیکن 3.5 میلیارد تومان بوده که مورد موافقت ابراهیمی واقع نشد و این بازیکن در نهایت به الاهلی قطر پیوست.

 ابراهیمی بازیکن تیم ملی فوتبال

دلیل جدایی امید ابراهیمی از تیم استقلال

پیوستن امید ابراهیمی به تیم الاهلی

پس از جام جهانی روسیه و عملکرد خوبی که هافبک استقلال تهران داشت، گمانه زنی های زیادی در اطراف این بازیکن به وجود آمده بود و در نهایت پس از اینکه تلاش مدیران استقلال برای صحبت با این بازیکن به جایی نرسید، روز گذشته این بازیکن خبر از جدایی خود از جمع آبی پوشان داد.

ابراهیمی بلافاصله در ساعات ابتدایی بامداد روز سه شنبه با مدیران الاهلی قطر برای یک سال حضور در این تیم به توافق رسید.

هافبک ارزشمند فصل گذشته استقلالی ها امروز به صورت رسمی به این تیم پیوست تا فصل آینده پیراهن سبز به تن داشته باشد.

قرارداد دو ساله با تیم الاهلی

قرارداد امید ابراهیمی تیم الاهلی قطر

دلیل اصلی جدایی امید ابراهیمی از تیم استقلال!

برگرفته از ورزش سه/ مشرق/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف