نمناک فرهنگ و هنرچهره ها همه چیز از ازدواج تا جدایی بهنوش طباطبایی
بهنوش طباطبایی ، مهدی پاکدل
ماجرای طلاق بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل همچنان برای همه سوال است آیا این زوج از هم جدا شده اند؟ همه چیز درباره زندگی خصوصی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل را در ادامه ملاحظه کنید.
تاریخ انتشار : 11 دی 1395
بازدید : 59,830 نفر

زندگی خصوصی بهنوش طباطبایی

مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی، هر دو از اصفهان وارد عرصه هنر شده اند. پاکدل دانشجوی انصرافی رشته گرافیک دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکز است و بهنوش طباطبایی لیسانس مهندسی کامپیوتر دارد. آنها اسفندماه 1389 ازدواج کرده اند.
 بهنوش طباطبایی به مانند بسیاری دیگر از هنرمندان تحصیلات آکادمیکش خلاف مسیر هنری بود. او که متولد اردیبهشت 60 است ابتدا به سراغ مهندسی کامپیوتر رفت و بعد از فارغ التحصیلی در این رشته و برای پیگیری علایق درونی خود به بازیگری بود که در یک دوره آزاد بازیگری که در دانشکده هنرهای زیبا برگزار می شد شرکت کرد.

همین تجربه کوتاه مدت آموزش بازیگری بود که مسیری تازه را پیش روی این بازیگر قرار داد؛ اولین تجربیات بازیگری طباطبایی در تلویزیون بود و از جمله در ابتدای دهه هشتاد و در سریالی به نام «کوی دامون»؛ سریالی که شاید به تأسی از مجموعه موفق «روزگار جوانی» کوشیده بود با قرار دادن محوریت داستان در یک خوابگاه دانشجویی شرح حالی ارائه دهد از وضعیت زندگی نسل جوانی که می خواهد در گذر از خانواده، تجربه زندگی مستقل را بیازماید.  
«مسافری از هند» سریال جوانانه قاسم جعفری که نقش های اصلی آن را شیلا خداداد و سروش گودرزی بازی می کردند سریال بعدی طباطبایی بود. «عشق گمشده»، «پیله های پرواز»، و «چاردیواری» دیگر سریال های طباطبایی بوده اند.
 
بهنوش طباطبایی

زندگی شخصی بهنوش طباطبایی

مطمئن در ایفای نقش های مکمل

مختصات چهره طباطبایی طوری نبود که بتواند نقش اول سریال را برعهده گیرد و برای همین اغلب می کوشید نقش های مکمل سریال ها را ایفا کند.این ویژگی در سال های بعدتر و زمانی که وارد سینما شد و آثاری نظیر «مصائب دوشیزه»، «پسران آجری» و «مجنون لیلی» را بازی کرد نیز همراه او ماند.

مکمل ماندن اما سبب ساز آن نشد که او از تلاش هایش بکاهد و اتفاقا رفته رفته کوشید خود را به عنوان یک بازیگر ششدانگ برای نقش های مکمل آثار سینمایی و تلویزیونی مطرح نماید. شاید برای همین است که می بینیم در یک درام کاملا جدی مثل «آزادراه» یا کمدی کاملا مفرحانه مثل «شاس عشق تصادف» به یک اندازه در جهت باورپذیر کردن شخصیت هایش پیش می رود.

حرکت تدریجی و پله پله و البته بی دریگری در حواشی هنری سبب ساز آن شد که طباطبایی تا پای همکاری با کارگردانانی نظیر مقدم هم برود و در مجموعه هایی مانند «مختارنامه»، «در مسیر زاینده رود» و «میکائیل» ایفای نقش کند.

در سینما هم او توانست اعتماد بهروز شعیبی کارگردان جوان و موفق سینما را جلب کرده و یکی از حساس ترین نقش های درام تاریخی- سیاسی «سیانور» یعنی نقش لیلا زمردیان همسر سازمانی مجید شریف واقفی را ایفا کند.

یکی از آخرین کارهای سینمایی این بازیگر «لابی» ساخته کارگردانی جوان به نام محمد پرویزی است که بهنوش در آن مقابل شهاب حسینی ایفای نقش کرده است.

ازدواجی پرسر و صدا با یک بازیگر

بهنوش طباطبایی ذاتا از حواشی فراری است و این شاید به خصلت های درونی او باز می گردد که آدمی است آرام و کم حرف که اغلب اوقات فراغت خود را هم صرف مطالعه می کند. با این حال همان طور که همواره آدمیان خود نمی توانند همه اتفاقات پیش رو را تعیین کنند ازدواج بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل در آخرین روزهای زمستان 1389 نیز زندگی آنها را وارد مسیر تازه تری کرد.
 
بهنوش طباطبایی

آیا بهنوش طباطبایی طلاق گرفته؟

 این دو نفر در جریان همبازی بودن در فیلم «مصائب دوشیزه» بود که بیشتر با هم آشنا شدند و همین آشنایی زمینه ساز ازدواج آنها شد. بهنوش طباطبایی بعد از ازدواج با پاکدل درباره چرایی ازدواج گفته بود:چیزی که مرا جذب کرد بامزه بودن مهدی بود. من در کارم جدی هستم و همیشه وقتی سر کارم در حال تمرکز کردنم. اما مهدی اصلا اینجوری نیست؛ او سر کار همش می گوید، می خندد و دوست دارد به اطرافیانش خوش بگذرد. البته شاید در آینده تغییر کند!

بهنوش طباطبایی به اهمیت خانواده در ازدواج هم تاکید کرده و گفته بود:خانواده مهدی پاکدل، خانواده بسیار خوبی هستند که این نکته برای من اهمیت زیادی داشت و این ها علاوه بر ویژگی های شخصی خود مهدی پاکدل است.

نفوذ به قلب حواشی

ازدواج بهنوش طباطبایی باعث شد به ناگاه هم وی و هم پاکدل که او نیز مانند طباطبایی کم حرف و آرام است در کانون حاشیه ها قرار گیرند. حاشیه هایی که با حضور آنها در برابر دوربین های تلویزیونی هم همراه شد و شرایطی را فراهم آورد که مخاطبان بیشتر و بیشتر از آنها بپرسند.
البته به نظر نمی رسید این زوج جوان بازیگر هم از قرارگیری در برابر لنز دوربین های تلویزیونی یا مجلات چندان دلخور باشند چون به هر حال صحبت درباره خوشی های زندگی و امر مقدسی همچون ازدواج همان قدر که برای شنونده جذاب است برای آنها نیز جذابیت های خاص خود را داشت.

شایعه ای که رنگ حقیقت گرفت

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل حدودا 5 سال و چند ماه زندگی مشترک توأم با فراز و نشیبی را تجربه کردند اما به مانند بسیاری از زوج های جوان که این روزها دور و برمان فراوان از آنها می بینیم زندگی زناشویی این دو نفر هم نتوانست بیشتر از این دوام بیاورد و این دو نفر تصمیم به جدایی گرفتند.

به مانند اغلب جدایی های هنری خبر جدایی این زوج هم ابتدا در قالب شایعات بود که منتشر شد و با اتفاقی که در صفحات اجتماعی این دو نفر افتاد این شایعه پررنگ شد.
 
بهنوش طباطبایی

ماجرای طلاق بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل

 پاک شدن عکس های مشترک و دو نفره این زوج در صفحات اینستاگرام شان باعث ایجاد شک و شبهه هایی در مورد این دو نفر شد ولی در فضای رسانه ای که کوچک ترین حرکات و اتفاقات از چشمان تیزبین رسانه ها دور نمی ماند کافی بود تا حضور بهنوش طباطبایی بدون حلقه ازدواج در رونمایی فیلم «سیانور» باعث شود بگو مگوهای غیررسمی اوج بگیرد و این دو هنرمند بی حاشیه به تیتر اخبار تبدیل شوند.
پس از بالا گرفتن تب این شایعه بهنوش طباطبایی در یکی از معدود دفعاتی که مخاطب پرسشی مستقیم در این باره بود درباره جدایی از مهدی پاکدل گفت:این خبر را نه تایید می کنم و نه تکذیب، به این دلیل که فرهنگ سازی شود و در زندگی خصوصی افراد سرک نکشیم!
همین تکذیب نکردن ماجرا در عین عدم تایید آن بود که باعث شد تبی تازه در فضاهای رسانه ای شکل گیرد و بسیاری شایعه را درست بدانند.
البته برخی مخاطبان به این اظهارنظر طباطبایی هم واکنش نشان دادند که چطور می شود به هنگام ازدواج و در برابر دوربین های تلویزیونی با روی باز به صراحت درباره ازدواج و دلایل آن سخن گفت اما درباره شایعه طلاق نه تنها درست به مخاطبان خود توضیح نمی دهد بلکه پاسخگوی به آن را «سرک کشیدن به زندگی خصوصی» تلقی می کند.
باور این دسته از مخاطبان آن بود اگر قائل شدن حرمت برای زندگی خصوصی را به عنوان یک اصل بپذیریم طباطبایی درباره ازدواج خود که آن هم خصوصی است نباید خبری را در اختیار مخاطبان خود قرار می داد.

ادامه کار زیر سقف دودی

بهنوش طباطبایی اما بی توجه به همه این حواشی کار بازیگری خود را ادامه داد؛ او یک پیشنهاد کاری خوب از پوران درخشنده برای بازی در «زیر سقف دودی» دریافت کرد. نقشی که طباطبایی در این فیلم ایفا کرده ابتدا بنا بود توسط نیکی کریمی ایفا شود اما درگیری های نیکی کریمی در تهیه کنندگی فیلم به نام «آذر» سبب ساز آن شد قد همکاری با درخشنده را بزند و در نهایت قرعه به نام طباطبایی بیفتد که این نقش را ایفا کند.
 
بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی در فیلم زیر سقف دودی

نقش طباطبایی در «زیر سقف دودی» زنی است که پایش به زندگی یک زوج میانسال باز می شود؛ زوجی با بازی فرهاد اصلانی و مریلا زارعی که بعد از سال ها زندگی مشترک به نوعی تکرار مکررات رسیده اند و انگار زیر سقف دودی ناچار به تحمل یکدیگر شده اند. باید منتظر ماند و دید ایفای نقش طباطبایی در این کار آن قدر گل خواهد کرد که همه این حواشی را پاک کند یا خیر...

 

همه چیز از ازدواج تا جدایی بهنوش طباطبایی

همه چیز از ازدواج تا جدایی بهنوش طباطبایی
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 103
برگرفته از برترین ها -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 61 42
نظر کاربران
Ma

Ma

سلام، واقعا وقتی خبر طلاق آین دو زوج عاشق و شنيدم شوکه شدم چطوري ميشه وقتی دو نفر اينقد عاشقن یکدفعه از هم جدا بشن و طلاق بگيرن واقعا آدم از ازدواج کردن ناامید ميشه، واقعا چطوري ميشه دو نفر بعد از چند سال زندگی مشترک از هم جدا بشن واقعا چرا؟؟

پاسخ دادن 7 7
نسرين

نسرين

بسيار ناراحت كننده است كه زندگيهاي مشترك اينطور خراب ميشن ما از درون زندگي كسي خبر نداريم اما مطمئنا بدون دليل موجه حاضر به جدايي نيست

پاسخ دادن 3 1
علیرضا

علیرضا

خیلی دلم میخواست علت طلاق و بدونم خیلی به هم میومدن

پاسخ دادن 3 2
فاطمه

فاطمه

چرا طلاق گرفتن.....اینا ک خیلی به هم میومدن.......حیییییف

پاسخ دادن 4 0
وفا

وفا

از کجا میدانید زندگیشان عاشقانه بود؟برای همین میگویند ظاهر زندگی افراد را با باطن زندگی خود مقایسه نکنید.

پاسخ دادن 8 2
بهار مست

بهار مست

وقتی دو زوج جوان بازیگر به هر بهانه عکس می گیرند و خود را نخ نما می کنند به راحتی حاشیه وارد زندگی می شود و ادامه ماجرا...... از همون اول کار می دانست زیاد به ماندگاری این ازدواج امید ندارم.

پاسخ دادن 3 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف