نمناک ورزشفوتبال جدایی دروازه بان استقلال منتفی شد
دروازه بان استقلال ، سید حسین حسینی
سید حسین حسینی دروازه بان استقلال که شنیده میشد قصد جدایی از این تیم را دارد قید جدایی را زد و در جمع آبی پوشان ماندنی شد.
تاریخ انتشار : 15 آذر 1395

دروازه بان استقلال در این تیم  ماندنی شد

سید حسین حسینی، دروازه بان تیم فوتبال استقلال در ابتدای لیگ برتر شانزدهم به جمع آبی پوشان بازگشت اما تنها در هفته اول درون دروازه تیمش قرار گرفت.

سید حسین حسینی متولد 1371 بازیکن فوتبال که در پست دروازه بان در تیم باشگاهی استقلال تهران بازی می کند. سید حسین حسینی در اردوی اوکراین در بازی دوستانه مقابل دیناموکیف برای اولین بار در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت و بازی بعد خود را در آذر ماه92 با پیراهن استقلال در مقابل کاسپین قزوین در جام حذفی انجام داد .

پس از پایان محرومیت مهدی رحمتی و بازگشت کاپیتان به ترکیب اصلی، حسینی به نیمکت نشین ثابت تیمش تبدیل شد.

دروازه بان استقلال

سید حسین حسینی دروازه بان استقلال

شنیده می شد حسینی از نیمکت نشینی خسته شده و قصد دارد از استقلال جدا شود اما حالا قید جدایی از تیمش را زده و قصد دارد در جمع شاگردان علیرضا منصوریان باقی بماند.
تیم های تهرانی لیگ برتر همگی دو دروازه بان دارند و از سوی دیگر حسینی نگران وجود مشکلات مالی در تیم های شهرستانی است. به همین خاطر این دروازه بان تصمیم گرفت در استقلال به کار خود ادامه دهد.

جدایی دروازه بان استقلال منتفی شد

جدایی دروازه بان استقلال منتفی شد
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف