رامبد جوان

جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان شایعه یا واقعیت ؟

تاریخ انتشار : 4 شهریور 1395کد مطلب : 35554تعداد نظرات : 9 نظر
زمزمه ای که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است.

آیا رامبد جوان و نگار جواهریان جدا شده اند

زندگی هنرمندان همیشه زیر ذره بین مردم قرار دارد و علاقه به دانستن جزئیات زندگی هنرمندان همیشه وجود دارد .این روزها خبرهای متعددی درباره جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان منتشر می شود و این در حالی است که پیشتر رامبد جوان اعلام کرده بود که علاقه ای به صحبت درباهر زندگی خصوصی اش ندارد. رامبد جوان که مهمان برنامه زنده ی بعضیا از شبکه سوم سیما با اجرای علی ضیا بود در بخشی از برنامه در پاسخ به سوال مجری که از وی خواست در مورد زندگی شخصی و زناشویی اش (طلاق) توضیح دهد چنین پاسخ داد :

ترجیح می دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوصی ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی میکردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

رامبد جوان یادآور شد:برخی منطق عجیبی می آورند که خیلی بامزه است. در برخی کامنت ها خوانده ام که افراد نوشته اند «یعنی چه همه جای دنیا مردم درباره زندگی آدم های محبوب سوال می کنند و آنها هم جواب می دهند». فرهنگ ما فرق می کند. زندگی خصوصی من زندگی خصوصی من است و هر اتفاقی که در زندگی من افتاده به خود من و آدم هایی که در زندگی ام هستند ربط دارد و لاغیر.

رامبد جوان

ماجرای جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان

شبکه های اجتماعی علاوه بر جذابیت و خاصیت سرگرم کنندگی که دارند خیلی اوقات درد سر ساز هم می شوند. این موضوع برای افراد عادی شاید آنقدرها هم بغرنج نباشد اما وقتی پای هنرمندان و چهره های مطرح به میان می آید ماجرا فرق می کند. کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک بگذارد کمی بی دقتی کند تا کلی حرف و حدیث برایش به وجود بیاورند.

زمزمه ای که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است. برخی افت سری جدید برنامه خندوانه را به خاطر این موضوع می دانند و برخی هم سرحال نبودن و عدم نشاط و انرژی سابق او را به این دلیل، الصاق می کنند.

جالب اینکه برخی از کسانی که هنرمندان را در امکان عمومی و هنری رصد می کنند می گویند مدتی است رامبد جوان با مشترک مورد نظر رویت نشده است و همین حرف و حدیث ها به این شایعه دامن زده که این دو هنوز به وصل نرسیده از هم منفصل شده اند گرچه برخی دیگر معتقدند که هنوز متصل است او و برای اینکه شایعات و حاشیه های دردسرسازی دامن آنها را نگیرد ترجیح داده اند کمتر در فضای عمومی با هم ظاهر شوند یا عکسی مشترک در اینستاگرام منتشر کنند.

خاصه اینکه بر سر جدایی قبلی رامبد از سحر دولتشاهی حواشی زیادی به وجود آمد که حتی رامبد در مصاحبه ای نسبت به آن واکنش تندی نشان داد و گفت:ترجیح می دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوص ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان شایعه یا واقعیت ؟

1.9386
این مطلب مفید بود ؟147239
برگرفته از توریسم آنلاین / م.ف
9 نظر به ثبت رسیده است
آنایو1397-09-08
چطور زمان خوشی همه چیز زندگیشون رو توی تلویزیون و مجله میگن و طرفداران براشون مهم هستند اما وقتی یه طرفدار میخواد از ناخوشی بدونه، زندگی میشه شخصی!!؟
484
ایرانی1397-09-09
متاسفم برا رامبد. اینجوری میخواستی مردم رو بخندونی الگو. ادم پای یه عشق میمونه تا اخر ????
2412
تنهایی1397-09-10
کلا رامبد خوشس میاد درباره اش حرف بزنن واسه همین لپ مطلب رو نمیگه تا حاشیه ای بیشتر و درازتر درست کنه
166
کیمیا1397-09-10
اگه خدا بخواد چهارمی رو هم میگره
22
امید1397-09-10
رامبد یه آدم روانی و خودخواهه اصلا این آقا بیمارروانیه
48
صبا1397-09-14
از خدا بترسید چیکار به این بنده ی خدا دارید، چون توی صدا و سیما کار میکنه دیگه نباید زندگی خصوصی داشته باشه، انصاف تون کجاست
24
reza1397-09-14
مگه زن کفشه ، که خوشش نیومد عوضش کنه
52
مریم1397-09-18
ارزو میکنم برای همه خودم، شما ،آقا جوان هرجا باشیم با هرکی هستیم فقط آرامش داشته باشیم؛
40
afsane1397-09-29
زندگی شخصی هرکسی به خودش مربوطه یاد بگیریم سرمون توزندگی خودمون باشه☺
72
وبگردی