نمناک فرهنگ و هنرچهره ها جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان شایعه یا واقعیت ؟
رامبد جوان ، زندگی رامبد جوان
زمزمه ای که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است.
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1395

آیا رامبد جوان و نگار جواهریان جدا شده اند

زندگی هنرمندان همیشه زیر ذره بین مردم قرار دارد و علاقه به دانستن جزئیات زندگی هنرمندان همیشه وجود دارد .این روزها خبرهای متعددی درباره جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان منتشر می شود و این در حالی است که پیشتر رامبد جوان اعلام کرده بود که علاقه ای به صحبت درباهر زندگی خصوصی اش ندارد. رامبد جوان که مهمان برنامه زنده ی بعضیا از شبکه سوم سیما با اجرای علی ضیا بود در بخشی از برنامه در پاسخ به سوال مجری که از وی خواست در مورد زندگی شخصی و زناشویی اش (طلاق) توضیح دهد چنین پاسخ داد :

ترجیح می دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوصی ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی میکردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

رامبد جوان یادآور شد:برخی منطق عجیبی می آورند که خیلی بامزه است. در برخی کامنت ها خوانده ام که افراد نوشته اند «یعنی چه همه جای دنیا مردم درباره زندگی آدم های محبوب سوال می کنند و آنها هم جواب می دهند». فرهنگ ما فرق می کند. زندگی خصوصی من زندگی خصوصی من است و هر اتفاقی که در زندگی من افتاده به خود من و آدم هایی که در زندگی ام هستند ربط دارد و لاغیر.

رامبد جوان

ماجرای جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان

شبکه های اجتماعی علاوه بر جذابیت و خاصیت سرگرم کنندگی که دارند خیلی اوقات درد سر ساز هم می شوند. این موضوع برای افراد عادی شاید آنقدرها هم بغرنج نباشد اما وقتی پای هنرمندان و چهره های مطرح به میان می آید ماجرا فرق می کند. کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک بگذارد کمی بی دقتی کند تا کلی حرف و حدیث برایش به وجود بیاورند.

زمزمه ای که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است. برخی افت سری جدید برنامه خندوانه را به خاطر این موضوع می دانند و برخی هم سرحال نبودن و عدم نشاط و انرژی سابق او را به این دلیل، الصاق می کنند.

جالب اینکه برخی از کسانی که هنرمندان را در امکان عمومی و هنری رصد می کنند می گویند مدتی است رامبد جوان با مشترک مورد نظر رویت نشده است و همین حرف و حدیث ها به این شایعه دامن زده که این دو هنوز به وصل نرسیده از هم منفصل شده اند گرچه برخی دیگر معتقدند که هنوز متصل است او و برای اینکه شایعات و حاشیه های دردسرسازی دامن آنها را نگیرد ترجیح داده اند کمتر در فضای عمومی با هم ظاهر شوند یا عکسی مشترک در اینستاگرام منتشر کنند.

خاصه اینکه بر سر جدایی قبلی رامبد از سحر دولتشاهی حواشی زیادی به وجود آمد که حتی رامبد در مصاحبه ای نسبت به آن واکنش تندی نشان داد و گفت:ترجیح می دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوص ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان شایعه یا واقعیت ؟

جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان شایعه یا واقعیت ؟
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 386
برگرفته از توریسم آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 147 239
نظر کاربران
آنایو

آنایو

چطور زمان خوشی همه چیز زندگیشون رو توی تلویزیون و مجله میگن و طرفداران براشون مهم هستند اما وقتی یه طرفدار میخواد از ناخوشی بدونه، زندگی میشه شخصی!!؟

پاسخ دادن 47 4
ایرانی

ایرانی

متاسفم برا رامبد. اینجوری میخواستی مردم رو بخندونی الگو. ادم پای یه عشق میمونه تا اخر ????

پاسخ دادن 23 12
تنهایی

تنهایی

کلا رامبد خوشس میاد درباره اش حرف بزنن واسه همین لپ مطلب رو نمیگه تا حاشیه ای بیشتر و درازتر درست کنه

پاسخ دادن 15 6
کیمیا

کیمیا

اگه خدا بخواد چهارمی رو هم میگره

پاسخ دادن 2 2
امید

امید

رامبد یه آدم روانی و خودخواهه اصلا این آقا بیمارروانیه

پاسخ دادن 4 8
صبا

صبا

از خدا بترسید چیکار به این بنده ی خدا دارید، چون توی صدا و سیما کار میکنه دیگه نباید زندگی خصوصی داشته باشه، انصاف تون کجاست

پاسخ دادن 2 4
reza

reza

مگه زن کفشه ، که خوشش نیومد عوضش کنه

پاسخ دادن 5 2
مریم

مریم

ارزو میکنم برای همه خودم، شما ،آقا جوان هرجا باشیم با هرکی هستیم فقط آرامش داشته باشیم؛

پاسخ دادن 4 0
afsane

afsane

زندگی شخصی هرکسی به خودش مربوطه یاد بگیریم سرمون توزندگی خودمون باشه☺

پاسخ دادن 7 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف