نمناک ورزشلیگ برتر ضرر یک میلیاردی رامین رضاییان برای گرفتن رضایتنامه
رامین رضاییان ، علی پروین
رامین رضاییان برای جدایی از پرسپولیس و دریافت رضایت نامه چیزی حدود یک میلیارد تومان باید به این باشگاه بپردازد.
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1396
بازدید : 1,293 نفر

جدایی از پرسپولیس برای رامین رضاییان یک میلیارد آب خورد

در صورتی که رامین رضاییان فردا پول مدنظر باشگاه پرسپولیس را به حساب آنها واریز کند، رضایت نامه این بازیکن صادر خواهد شد.

رامین رضاییان که هفته گذشته به دفتر علی پروین رفته بود بالاخره توانست با وساطت این اسطوره پرسپولیسی رضایتنامه اش را از این باشگاه بگیرد. 

گرچه قرار است امروز (یکشنبه) رضایتنامه رامین رضاییان صادر شود اما شنیدیم این اتفاق یک میلیارد تومان برای رامین رضاییان آب خواهد خورد!

رامین رضاییان

جدایی رامین رضاییان از پرسپولیس

رضاییان حدود 500 میلیون تومان بابت فصل جاری از پرسپولیس طلبکار است که باید آن را ببخشد. حدود 150 میلیون تومان نیز بابت مالیات فصل گذشته طلب دارد که آن را نیز باید نادیده بگیرد ضمن آن که 200 میلیون تومان هم برای دریافت رضایتنامه باید به حساب باشگاه پرسپولیس واریز کند.

 از آن گذشته قرار بر این شده چنانچه رضاییان موفق شود قراردادی بالای 800 میلیون تومان در تیم بعدی اش ببندد آن گاه باید 150 میلیون تومان دیگر نیز به پرسپولیسی ها بپردازد که رقمی معادل یک میلیارد تومان خواهد شد!

 البته رضاییان تا پایان لیگ هفدهم با پرسپولیس قرارداد دارد که تازه با وساطت علی پروین و موافقت علی اکبر طاهری موفق به اخذ رضایتنامه شد.

ضرر یک میلیاردی رامین رضاییان برای گرفتن رضایتنامه

ضرر یک میلیاردی رامین رضاییان برای گرفتن رضایتنامه
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از راد نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف