نمناک ورزشفوتبال جدایی علیرضا حقیقی از روبین کازان روسیه
علیرضا حقیقی ، دروازه بان تیم ملی
علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی کشورمان در 14 ژانویه 2012 با امضاء قراردادی 4 ساله به باشگاه فوتبال روبین کازان روسیه پیوست و به تازگی قرار دادش را با این تیم فسخ کرده است.
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1394

قرار داد علیرضا حقیقی با روبین کازان فسخ شد

علیرضا حقیقی زمانی که 17 سال داشت در تاریخ 25 مهر 1385 قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس ثبت کرد. او اولین بازی خود را در برابر سایپا وقتی که فرشید کریمی از بازی اخراج شد انجام داد و توانست ضربه پنالتی علی دایی را دفع کند. او در سال 2012 به تیم روبین کازان روسیه پیوست و در آن تیم بازی می کرد.

قرار داد علیرضا حقیقی با روبین کازان فسخ شد

 علیرضا حقیقی، ملی پوش تیم فوتبال روبین کازان روسیه پس از کش و قوس های فراوانی که با تیم روسی داشت، سرانجام قراردادش را با این تیم پس از 4 سال حضور فسخ کرد و رضایتنامه اش را از این تیم دریافت کرد.
حقیقی از سال 2011 در این تیم بازی می کرد که البته در مقطعی نیز به صورت کوتاه از کازان جدا شده و قبل از جام جهانی 2014 برزیل به کوبیلیای پرتغال و پس از جام جهانی 2014 راهی پنافیل پرتغال شده بود.
حقیقی در فصل جاری در بیشتر دیدارهای کازان نیمکت نشین بود و به نظر می رسد گلر ملی پوش ایران با گرفتن رضایتنامه از تیم روسی، از این پس با شرایط بهتری مواجه خواهد بود.
البته هنوز مقصد بعدی حقیقی مشخص نیست.

جدایی علیرضا حقیقی از روبین کازان روسیه

جدایی علیرضا حقیقی از روبین کازان روسیه
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از تیتر 1 -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف