نمناک فرهنگ و هنرچهره ها خبر صریح درمورد جدایی پیکه و شکیرا
جدایی پیکه و شکیرا ، طلاق شکیرا از پیکه
بعد از انتشار اخبار گوناگون در رابطه با جدایی پیکه و شکیرا و واکنش های این دو چهره مشهور حالا یک سایت اسپانیایی صراحتا در این مورد نوشت.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1396

جدایی پیکه و شکیرا توسط یک سایت اسپانیایی تایید شد!

مدتی است که صحبت در مورد جدایی پیکه و شکیرا سرزبان ها افتاده است اما هیچ کدام از این دوچهره مشهور آن را تایید و رد نکرده اند. رسانه های اسپانیایی و کلمبیایی روز پنج شنبه گزارش هایی درباره جدایی جرارد پیکه از همسر سرشناس خود،شکیرا، منتشر کردند.در روزهای اخیر رسانه های خبری کلمبیا عنوان کرده بودند کهپیکه و شکیرا در فکر جدایی هستند و شکیرا منزل خانوادگی خود در بارسلون را ترک کرده است.روز پنجشنبه، سایت اسپانیایی کاتیو این خبر را تائید کرده است.

جدایی پیکه و شکیرا

خبر جدایی پیکه و شکیرا واقعیت دارد؟!

کاتیو در این باره می نویسد:ما تایید می کنیم که درباره این خبر جزئیات جدیدی وجود دارد و ما به طور انحصاری جدایی قطعی این خواننده و این فوتبالیست را تایید می کنیم.پیش از این ، ماه سپتامبر هم خبرهایی از جدایی این زوج سرشناس منتشر شد و برای همه سئوال بود که اگر آنها از هم جدا نشده اند چرا هیچ عکسی از خانواده خود منتشر نمی کنند،تا این که پیکه با انتشار یک عکس خانوادگی موقتا به شایعات پایان داد.

خبر صریح درمورد جدایی پیکه و شکیرا

خبر صریح درمورد جدایی پیکه و شکیرا
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 76
برگرفته از افکار نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 70 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف