نمناک ورزشفوتبال مهره های کلیدی استقلال در آستانه جدایی
جدایی بازیکنان استقلال ، امین حاج محمدی
سه بازیکن تیم استقلال که مهره های کلیدی استقلال به حساب می آیند احتمال دارد از استقلال جدا شوند که هنوز دقیقا مشخص نیست.
تاریخ انتشار : 6 مهر 1395

احتمال جدایی چند بازیکن استقلال

تیم استقلال مهره های زیادی در لیگ برتر شانزدهم در ترکیب خود دارد و علیرضا منصوریان بر این اساس توانسته در هر بازی، ترکیب جدیدی را امتحان کند.

امین حاج محمدی

احتمال جدایی امین حاج محمدی از استقلال


با این وجود، چنین شرایطی باعث ناراحتی بازیکنانی شده که در سال گذشته مهره کلیدی استقلال به شمار می رفتند. بازیکنانی مانند بهنام برزای، امین حاج محمدی و میثم مجیدی در ترکیب اصلی قرار نگرفته یا کمتر فرصت بازی پیدا کرده اند.

امین حاج محمدی اولین گزینه برای جدایی از استقلال است. امین حاج محمدی در دومین سال حضورش در استقلال در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد تا استقلال همچنان در خط دفاعی خود بیشتر از گذشته احساس ضعف کند

از درون باشگاه استقلال خبر می رسد با توجه به هزینه های سنگین باشگاه و همچنین تأکید بر کاهش هزینه ها، احتمال دارد بازیکنان فوق از جمع آبی پوشان جدا شوند.

هنوز منبعی به صورت رسمی این خبر را تأیید نکرده است اما با توجه به نیاز علیرضا منصوریان، شاید سرمربی استقلال با این جدایی موافقت نکند. همچنین بازیکنان نیمکت نشین از شرایط خود راضی نیستند و احتمال دارد خودشان درخواست جدایی بدهند.

مهره های کلیدی استقلال در آستانه جدایی

مهره های کلیدی استقلال در آستانه جدایی
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف