کمال کامیابی نیا

کمال کامیابی نیا هم پرسپولیس را ترک می کند؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1397کد مطلب : 68864زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمال کامیابی نیا هنوز تصمیم خود را برای ماندن یا رفتن از پرسپولیس نگرفته است و در این شرایط برانکوایوانکوویچ تمایلی برای نگه داشتن این بازیکن ندارد.

عدم تمایل برانکو به ماندن کمال کامیابی نیا در پرسپولیس 

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تمایلی برای حفظ هافبک دفاعی این تیم ندارد.

برانکو ایوانکوویچ تا روز دوشنبه 14 خرداد ماه به بازیکنان آزاد تیمش به غیر از وحید امیری که در اردوی تیم ملی حضور دارد، فرصت داده بود تا تصمیم نهایی خود را برای ماندن یا رفتن از این باشگاه اعلام کنند، اما در این بین کمال کامیابی نیا تنها بازیکنی است که هنوز تکلیف خود را مشخص نکرده است.

جدایی کمال کامیابی نیا

کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تیم پرسپولیس 

پیشنهاد سایر تیم ها به کمال کامیابی نیا 

مدیربرنامه های کامیابی نیا جلساتی با حمیدرضا گرشاسبی برگزار کرد و او هم در جریان فرصتی که برانکو به بازیکنان آزاد داده بود، قرار گرفت، اما با این حال کمال همچنان پیگیر انتقالش به یکی از تیم های ترکیه ای است و در صورت منتفی شدن این قضیه قصد دارد به پیشنهاد پرسپولیس با رقم خیلی خوب مالی جواب مثبت دهد، این در شرایطی است که یکی از تیم های شهرستانی با رقم خیلی خوب این بازیکن را می خواهد و همچنان منتظر پاسخ اوست.

کمال کامیابی نیا

پرسپولیس در انتظار تصمیم کمال کامیابی نیا 

در چنین شرایطی برانکو تمایلی برای حفظ شماره 11 تیمش ندارد و حتی اگر مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم به تمدید قرارداد کامیابی نیا بگیرند، این بازیکن زمان زیادی خواهد برد که بتواند دل برانکو را به دست بیاورد. سرمربی پرسپولیس پیش از این در رفتارش با نفراتی چون رامین رضاییان، مهدی طارمی، محسن مسلمان و ... نشان داده است که اگر بازیکنی به خلاف خواسته اش عمل کند سرنوشت خوبی در تیم او پیدا نخواهد کرد، ضمن اینکه کتف مصدوم کامیابی نیا هم باعث شده است برانکو برای تمدید قرارداد او خیلی راغب نباشد.

نماندن کمال کامیابی نیا

برانکو تمایلی به حفظ کمال کامیابی نیا در پرسپولیس ندارد 

احتمال اینکه کامیابی نیا در پرسپولیس بماند کم است و اگر این اتفاق رخ دهد او جایگاه قبلی اش را در تیم برانکو نخواهد داشت، به نوعی این بازیکن به مانند فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و صادق محرمی که از پرسپولیس جدا شدند، برای سرمربی کروات این تیم تمام شده است.

کمال کامیابی نیا هم پرسپولیس را ترک می کند؟

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
برگرفته از تسنیم/ز.ت
وبگردی