نمناک اخبارپزشکی و سلامت جدا شدن سر نوزاد به دست پزشک و پرستار
جدا شدن سر ، جدا شدن سر کودک
پزشک و پرستاری به جرم قتل نوزاد دستگیر شدند. جدا شدن سر نوزاد در هنگام تولد فاجعه ای بود که به دلیل عجله در هنگام زایمان و بی کفایتی پزشک و پرستار رخ داد.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1394

ماجرای جدا شدن سر نوزاد هنگام تولد

دکتر تیابا متخصص زایمان و پرستار زایمان به نام مدهوری، در زایمان طبیعی یک خانم سی ساله به علت استفاده از ابزار غیر پزشکی برای تسریع در تولد نوزادی که در شرایط خاص بود، در کمال ناباوری منجر به جدا شدن سر او از بدنش شدند.

بر اساس گزارش پلیس و به گفته ی یکی از پزشکان؛ بند ناف این نوزاد اطراف پاهایش گره خورده بود و دکتر تیابا به علت نداشتن تجربه کافی و عدم آرامش با استفاده از ابزار غیر پزشکی به کمک پرستارش، برای به دنیا آوردن نوزاد به سر او فشار می آورند که در این حین حادثه ی تلخ جداشدن سر نوزاد از بدنش اتفاق افتاد و منجر به قتل او شد.

تمام کادر بیمارستان از حادثه ی پیش آمده بهت زده شده بودند. پس از گذشت یکی دو ساعت، مردم معترض در مقابل بیمارستان منطقه ی رامپور در ایالت اوتار پرادش تجمع کردند و تظاهرات راه انداختند.

پلیس هندوستان در پایان خاطرنشان کرد :دکتر تیابا و پرستار مدهوری به اتهام قتل غیر عمد دستگیر و بازداشت شدند و پرونده ی آنها پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر به دادگاه قضایی ارجاع داده خواهد شد.

جدا شدن سر ، جدا شدن سر نوزاد هنگام تولد به دلیل عجله در زایمان

جدا شدن سر نوزاد به دست پزشک و پرستار
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 23
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف