نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون تاریخ دقیق برگزاری اسکار 2017 مشخص شد !
اسکار ، اسکار 2017
آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار، جدول زمانی برگزاری هشتاد و نهمین دوره این رویداد سینمایی در سال 2017 را منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 13 تیر 1395

جدول زمان بندی اسکار 2017

زمان برگزاری و همچنین جزئیاتی از برگزاری اسکار 2017 توسط آکادمی اسکار اعلام شد. جوایز اسکار که می توان آن را مهم ترین و یکی از پربیننده ترین مراسم اعطای جایزه فیلم در جهان دانست، طی هشت دهه برگزاری همواره مورد توجه علاقه مندان سینما بوده است. بنابر اعلام سایت رسمی جوایز اسکار، 26 فوریه 2017 (یکشنبه هشتم اسفندماه) زمان برگزاری مراسم پایانی هشتادونهمین دوره جوایز اسکار اعلام شد اما پروسه اعلام نامزدها با کمی تغییر نسبت به سال گذشته برگزار خواهد شد.

اسکار 2017

جدول زمان بندی اسکار 2017 اعلام شد

زمان رای گیری از اعضای آکادمی برای انتخاب نامزدها در شاخه های گوناگون این جوایز سینمایی از 5 ژانویه آغاز می شود و تا 13 ژانویه ادامه خواهد داشت و نامزدهای نهایی این رویداد سینمایی نیز روز 24 ژانویه (5 بهمن) اعلام خواهند شد.
مراسم اعطای جوایز فنی و علمی اسکار روز 11 فوریه 2017 (23 بهمن) برگزار خواهد شد و دو روز بعد یعنی از دوشنبه 13 فوریه (25 بهمن) رای گیری نهایی برای انتخاب برندگان جوایز کلید می خورد و اعضاء حداکثر تا سه شنبه 21 فوریه (سوم اسفند) فرصت دارند برگزیدگان خود را در شاخه های گوناگون انتخاب کنند.
سرانجام مراسم اعطای جوایز هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار نیز 26 فوریه 2017 (یکشنبه هشتم اسفندماه) در دالبی تئاتر لس آنجلس برگزار می شود و قرار است این رویداد سینمایی در بیش از 225 کشور جهان به صورت زنده به روی آنتن برود.
در مراسم اسکار 2016 جایزه بهترین فیلم به «اسپاتلایت» ساخته تام مک کارتی رسید و فیلم «مکس دیوانه» ساخته جورج میلر با شش جایزه بیشترین تعداد جوایز را به خود اختصاص داد. ضمن این که فیلم «بازگشته» ساخته الخاندرو گونزالز ایناریتو نیز سه جایزه بهترین کارگردانی، بازیگر مرد (لئوناردو دی کاپریو) و فیلمبرداری (امانوئل لوبزکی) را به خانه برد.

تاریخ دقیق برگزاری اسکار 2017 مشخص شد !

برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 48 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف