بهنام صفوی

ضبط جدیدترین آلبوم بهنام صفوی همزمان با شیمی درمانی

تاریخ انتشار : 30 آذر 1394کد مطلب : 24417زمان مطالعه : 2 دقیقه
میلاد لطیفی مدیر برنامه بهنام صفوی از ضبط جدیدترین آلبوم بهنام صفوی همراه با انجام شیمی درمانی خبر داد.

آلبوم جدید بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده محبوب کشورمان که این روزها دوره های شیمی درمانی خود را سپری میکند در حال آماده کردن جدیدترین آلبوم خود میباشد.

میلاد لطیفی مدیر برنامه بهنام صفوی در گفت و گویی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی بهنام صفوی گفت:به لطف خداوند و دعای مردم، بهنام صفوی خواننده کشورمان هم اکنون در وضعیت جسمانی خوبی است.

وی افزود:وی هم اکنون در مرحله شیمی درمانی است و برای به دست آوردن سلامتی کامل خود، دوسال درمانش به طول می انجامد.

لطیفی در خصوص فعالیت های اخیر بهنام صفوی گفت:بهنام صفوی هم اکنون در حال ضبط جدیدترین آلبوم خود است و به امید خدا برای بیرون امدن البو جدیدش آماده می شود.
 
بهنام صفوی

بیوگرافی بهنام صفوی

بهنام صفوی متولد 15 تیر 1362 در شیراز، خواننده موسیقی پاپ ایرانی است. وی پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا 16 سالگی در آنجا زندگی کرد. تحصیلاتش در مقطع کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران است و در حال حاضر در حوالی قیطریه، تهران زندگی می کند.[1] موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری سازهای کوبه ای پرداخت. نخستین آلبومش را با نام عشق من باش در سال 1388 روانه بازار کرد. بهنام صفوی جزو بهترین خوانندگان پاپ به شمار می آید برگزاری کنسرت های داخلی وخارجی از فعالیتهای اوست. وی درسال1385قطعه تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال قرارگرفت وهمین انگیزه ای برای تولید آلبوم عشق من باش شد0 صدای بهنام صفوی شباهت زیادی با صدای رضا صادقی دارد.

او از سال 1392 دچار ضایعهٔ مغزی شده بود که با پیشرفت این بیماری در صبح 29 تیرماه 1394 مجبور به عمل جراحی سختی شد و در حال حاضر دوره های شیمی درمانی را طی میکند.

بهنام صفوی ، ضبط جدیدترین آلبوم بهنام صفوی

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
برگرفته از میزان , ویکی پدیا - / ک
نظرات
وبگردی