نمناک اخبارسیاست جدیدترین آمار تعداد نیروهای داعش +عکس
تعداد داعش ، تعداد داعش
طبق آخرین اخبار ، آمار تعداد نیروهای داعش که از 46 کشور دنیا برای ملحق شدن به این گروه تروریستی به عراق و سوریه رفته اند، توسط شبکه العالم به تفکیک کشورها اعلام شد.
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1394

 تعداد نیروهای داعش در کشورهای مختلف

در جدیدترین آمار، شمار تروریست های پیوسته به داعش که از 46 کشور برای نبرد به عراق و سوریه رفته اند، منتشر شده است. با توجه به این که دولت آمریکا، خود در ایجاد، هدایت و حمایت از این گروه تروریستی، متهم اصلی به شمار می رود؛ ارقام مندرج در گزارش سی.ان.ان با تردیدهایی مواجه است، اما اطلاع از آن خالی از فایده نخواهد بود.
آمار داعشی ها

آمار و تعداد اعضای داعش در کشورهای مختلف

 
بر اساس این گزارش، تونس با 3000 داعشی در رتبه اول، عربستان با حدود 2500 نفر در مکان دوم و فرانسه، روسیه، اردن و مغرب هر کدام با حدود 1500 تروریست در رتبه سوم جای دارند. لبنان با 900 نفر، انگلستان با 700 و آلمان هم با 600 نفر، رده های بعدی فهرست تروریست پروری را به خود اختصاص داده اند.
 
در این میان، پرسش اساسی آن است که چه کسی مسؤول عبور دادن و "قاچاق" این تعداد تروریست خون خوار با عراق و سوریه بوده و چگونه و با کمک کدام دولت ها این کار را صورت داده است؟

جدیدترین آمار تعداد نیروهای داعش +عکس

جدیدترین آمار تعداد نیروهای داعش +عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 61
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 51 10
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف