نمناک اخبارسیاست جدیدترین سخنان جان کری درباره مذاکره دوجانبه ایران و آمریکا
وزیر امور خارجه آمریکا در اظهار نظر جدید خود گفت: اوباما رسما اعلام کرده در صورت موافقت آیت الله خامنه ای آماده مذاکره دوجانبه با ایران است.
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1391
'وزیر امور خارجه آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی مشترکی با همتای فرانسوی اش در پاریس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. وی در پاسخ به سوالی که در مورد احتمال انجام مذاکرات دوجانبه بین تهران و واشنگتن مطرح شد گفت:باراک اوباما رسما اعلام کرده که آماده مذاکره با ایران در صورت موافقت رهبر این کشور بوده و به دنبال مذاکره دو جانبه با این کشور است.
کری با اذعان به اینکه ایران کشوری با تاریخی غنی و قابل توجه  است، ادعا کرد من بار دیگر تاکید می کنم ایالات متحده آمریکا جدیت خود را در مذاکره با ایران همراه با رعایت احترام متقابل نشان داده است.
وزیر خارجه آمریکا با تکرار ادعاها و اتهامات نخ نما شده در خصوص اینکه سیاست اصلی آمریکا جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است، یادآور شد:ما به دنبال حل موضوع هسته ای ایران هستیم و گمان می کنم ایران می داند که در این راستا چه کاری باید انجام دهد.'

جدیدترین سخنان جان کری درباره مذاکره دوجانبه ایران و آمریکا

جدیدترین سخنان جان کری درباره مذاکره دوجانبه ایران و آمریکا
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از asriran.com
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف