نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون سوتی جواد خیابانی در لیگ قهرمانان اروپا 2015
سوتی جواد خیابانی ، جواد خیابانی گزارشگر فوتبال
سوتی جواد خیابانی دیشب در نیمه ی اول بازی شالکه و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا یکی از عجیب ترین و منحصربه فردترین گاف های او در دوران گزارشگری اش بود.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1393

سوتی جواد خیابانی در گزارش یکی از بازی های پر هیجان لیگ قهرمانان اروپا 2015 بین دو تیم شالکه و رئال مادرید مربوط به معرفی اشتباه سرمربی شالکه بود.

جواد خیابانی  سرمربی شالکه را "اتیلیو لمباردو" معرفی کرد. اتفاقی که با شگفت زدگی بسیاری از مخاطبان تلویزیونی همراه بود چرا که روبرتو دی ماتئو به عنوان سرمربی چلسی به اندازه کافی سرشناس بود و شنیدن نامی به جز او به عنوان سرمربی تیم آبی پوش آلمانی عجیب به نظر می رسید.

 جواد خیابانی

جست و جوهای بسیار مشخص کرد که لمباردو کمک مربی شالکه است، کسی که بازیکن چندان سرشناسی هم در دوران فوتبالش نبوده و مشخص نیست که در چنین شرایطی نامش چطور به ذهن استاد خطور کرده است!

به هر حال برخی از هواداران فوتبال روی گزارش های جواد خیابانی حساس شده اند و همواره گاف های او را در گزارشگری فوتبال بزرگنمایی می کنند در حالیکه برخی دیگر از گزارشگران که خیلی هم محبوب هستند گاهی اوقات سوتی هایی به مراتب وحشتناک تر از خیابانی می دهند.

سوتی جواد خیابانی در لیگ قهرمانان اروپا 2015

سوتی جواد خیابانی در لیگ قهرمانان اروپا 2015
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 333
برگرفته از دانا/ن
این مطلب مفید بود ؟ 217 116
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف