نمناک دنیای مددکوراسیون منزل نکات مهم و راهنمای خرید مبلمان راحتی + عکس
نکات خرید مبل ، راهنمای خرید مبل
اگر قصد خرید مبلمان راحتی دارید بهتر است قبل از انتخاب مهمترین نکات درباره مبلمان راحتی را بدانید تا بتوانید بهترین مبلمان را برای خود بخرید.

نکات خرید و انتخاب مبلمان راحتی

مبلمان جزو ماندنی ترین اثاث منزل است که نمیتوان هر سال آن را عوض کرد و جزو وسایلی است که در منزل زیاد مورد استفاده قرار میگیرد پس باید در انتخاب و خرید آن حسابی دقت کنید. هنگام خرید مبلمان باید به جنس پارچه، رنگ پارچه، جنس چوب، رنگ چوب، استحکام، حالت فنری و.... توجه داشته باشید که در این بخش از دنیای مد نمناک شما را برای خرید مبل راحتی راهنمایی میکنیم.

نکات خرید مبل

نکات خرید مبلمان راحتی

- مبلمان استاندارد به مبلمانی گفته میشود که وقتی روی آن مینشینید کف پاهایتان دقیقا روی زمین قرار بگیرند، وقتی روی مبل مینشینید نباید خیلی داخل مبل فرو بروید، تکیه گاه مبل باید برآمدگی داشته باشد.

- انتخاب رنگ پارچه مبل بستگی به سلیقه و تم دکوراسیون منزل تان دارد اما اگر خانه تان پر رفت و آمد است و یا بچه کوچک دارید بهتر است رنگ های تیره انتخاب کنید، برای اینکه در مدت های طولانی مبل برایتان تکراری و خسته کننده نشود رنگ های خنثی انتخاب کنید.

راهنمای خرید مبل

راهنمای خرید بهترین مبل راحتی

- استحکام مبل نیز موضوع مهمی است که باید حواس تان به آن باشد، مبلمان بسیار سبک به درد نمیخورد زیرا نشان دهنده این است که مواد بی کیفیت در آن به کار رفته است بهتر است قبل از خرید یکی از مبل ها را بلند کنید و اگر خیلی سبک بود از خریدن آن اجتناب کنید.

-جنس پارچه رومبلی باید بسیار مقاوم باشد زیرا قرار نیست مبلمان تان را به این زودی ها عوض کنید پس باید پارچه رو مبلی بافتی سخت داشته باشد تا طی چند سال پوسیده و پاره نشود.

مبلمان راحتی شیک

مبلمان راحتی شیک و خوش رنگ

- هنگام خرید مبل حواس تان به فضای منزل تان نیز باشد اگر خانه تان کوچک است باید از مبلمان ال و یا مبل های جمع و جور استفاده کنید تا منزل تان جایی برای رفت و آمد هم داشته باشد.

نکات مهم دیگری برای خرید مبل راحتی

  • بهترین چوب ها برای مبل راش، توسکا و افرا هستند
  • مبلمان باید با سبک دکوراسیون منزل هماهنگ باشد
  • زاویه صندلی با قسمت پشتی 100 درجه باشد
  • ارتفاع پشت صندلی 64 سانتی متر باشد

مبلمان راحتی

ترفندهای خرید مبلمان راحتی استاندارد

 

خرید بهترین مبلمان راحتی با رعایت نکات مهم + عکس

نکات مهم و راهنمای خرید مبلمان راحتی + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 491
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 425 66
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف