بی ام و
ظاهرا مهندسان بی ام و رمز و راز عجیبی را برای ساختارهای فیبر کربنی پیچیده خود به کار برده اند، بنابراین محصول نهایی سقف چندان واضح به نظر نمی رسد

مدل جدید بی ام و 2018 به بازار می آید !

هر گونه شک باقی مانده روی نسخه تولیدی رودستر i8 به پایان رسید. اینک محافل خبری دنیای خودرو در جهان از قطعی شدن تولید رودسترهای i8 سخن می گویند.

پس از مدل های مفهومی اسپایدر i8 که اولی به رنگ نقره ای در سال 2012 و دومی در رنگی نارنجی- پرتقالی در نمایشگاهCES سال 2016 به نمایش درآمد، شاهد تصاویر لو رفته از تست هوای سرد بی ام و هستیم.

BMM i8

مدل های جدید بی ام و 


مدل جدید این خودرو رودستر i8 بی ام و نامیده می شود و احتمالا برای اولین بار می توان آن را در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت 2017 آلمان بدون پوسته استتاری دید.
مدیر عامل بی ام و پس از نمایش مدل مفهومی این خودرو در سال 2016، اعلام کرد:انتظار می رود این خودرو تا سال 2018 به فروش نرسد.

بی ام دبلیو

جدید ترین مدل بی ام و

در خصوص بقیه i8 ها نیز اطلاعات زیادی در دسترس نیست و هیچ گفته رسمی وجود ندارد. اما بی ام و به شکلی سنتی و در طول عمر 4 ساله خودروهای خود را وارد چرخه آپدیت (ارتقاء) می کند.
انتظار می رود در i8 ها عملکرد سه گانه توربوشارژ تغییر کرده باشد. در حال حاضر این خودروها با موتورهای 1.5 لیتری قدرتی معادل 231 اسب بخار دارند.
بی ام و احتمالا برخی از ظرفیت های خود را برای داشتن موتورهای قدرتمندتر فدا خواهد کرد. با این وجود شما قادر خواهید بود تا مسافت بیشتری را با یک بار شارژ طی کنید.  

جدید ترین مدل بی ام و معرفی شد + تصاویر

421
این مطلب مفید بود ؟174
برگرفته از عصر ایران/ک.ک
وبگردی