نمناک سبک زندگیروابط عاطفی 7 رفتاری که باعث می شود جذابیت نداشته باشید
جذابیت رفتاری ، راه کارهایی برای جذاب شدن
جذابیت رفتاری یا بهتر بگوییم رفتارهایی که شما را جذاب تر می کنند دسته ای هستند که شما اشتباها و بدون آگاهی از این مسئله آنها را انجام می دهید.
بازدید : 2,439 نفر

 7 ویژگی که جذابیت رفتاری افراد را کم می کند

واضح است که جذابیت رفتاری شما ریشه در نحوه برخورد و برقراری ارتباط با دیگران دارد ،شخصیت شما باعت می شود که بتوانید دیگران را به خود جذب کنید یا آنها را نسبت به خودتان خجالت دهید. عادت های اخلاقی افراد در روابط اجتماعی موثر است و می تواند نقش مهمی در این زمینه داشته باشد، در این بخش به 7 مورد از رفتارهای غلط که جذابیت شما را کم می کنند اشاره خواهیم کرد.

7 ویژگی شخصیتی که موجب می شود جذاب نباشیم : 

1- پزدادن :

اگر شما دائما در مورد پول ، مقام ، داشته هایتان صحبت کنید اطرافیان نیز از شنیدن این صحبت ها خسته می شوند. هیچ فردی شخصی را که مدام در حال تعریف و تمجید از خودت است را نمی پسندد.

جذابیت رفتاری

مغرور بودن و پز دادن رفتاری است که جذابیت را از بین می برد

2- به خود احترام نگذاشتن :

اگر به خودتان احترام نگذارید چگونه ممکن است شخص دیگری به شما احترام بگذارد . عشق و احترام بخود برای فردی که با خودش مهربان نیست سخت است همین زمینه ساز بی علاقگی و از دست رفتن جذابیت شما در منظر دیگران می شود.

3- ترس از رد شدن :

ترس از رد شدن و تایید نشدن باعث می شود که نتوانید ریسک کنید به همین دلیل گاهی اوقات موجب ناراحتیتان می شود و اینکه نتوانید شرایطتتان را تغیر دهید.

4-متکی بود به تایید دیگران :

بعضی افراد هستند که همیشه نیازمند تایید و تصدیق دیگران هستند اما نظر خودتان باید خود کفا باشد و به دیگران توجه کنید و زندگی شادی برای خود بسازید.

5-تعین نکردن محدومیت :

اجازه آسیب رساندن و ورود به حریم شخصی تان و هیچ کاری انجام ندادن در قبال کارهایشان به سایرین نشان می دهد که از مقابله با آن ها ترسیده اید.

جذابیت رفتاری

اشتباهات در جذابیت رفتاری

6-بی اعتنا بودن :

اخلاق شماست که شما را فردی مهربان و دلسوز و خشن و ... می کند.احترام به افراد صرف نظر از سن ، جایگاه اجتماعی ، مذهب و ... از شما فردی مهربان و پسندیده می سازد بی اعتنا بودن نه تنها عدم جذابیت است بلکه زشت هم هست.

7-ترس از تنهایی :

اگر ترس از تنهایی بیش از حد باشد و همیشه دنبال افرادی برای تقسیم کردن زندگیتان باشید این ترس باعث می شود که همیشه دنبال ایجاد رابطه باشید در نتیجه کسی علاقه ندارد که با شما اوقاتی را سپری کنید و به تنهایی خوشحال بودن جذابتر است.

7 رفتاری که باعث می شود جذابیت نداشته باشید

7 رفتاری که باعث می شود جذابیت نداشته باشید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : گروه ترجمه نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف