نمناک ورزشفوتبال تیم های اروپایی جدی برای جذب مهدی طارمی
مهدی طارمی ، تیم های خواهان مهدی طارمی
ظاهراً مهدی طارمی آقای گل فوتبال ایران از پرسپولیس جدا شده تا آینده اش را در محیطی متفاوت دنبال کند. اخبار ضد و نقیضی از پیشنهاد تیم های اروپایی و حاشیه خلیج فارس به گوش می رسد که در این میان ظاهرا پیشنهاد ریسینگ سانتاندر جدی تر است.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1395
بازدید : 5,709 نفر

تیم های اروپایی جدی برای جذب مهدی طارمی 

مهدی طارمی از یک تیم قطری پیشنهاد دو میلیون دلاری دریافت کرده با این حال می گوید تحت هیچ شرایطی به بازی در لیگ ستارگان نمی اندیشد.

بعد نوبت به یک تیم از فوتبال ترکیه(بخوانید بشیکتاش) رسید که پیشنهاد جذب او را مطرح کند. با این حال رقم قرارداد یک ونیم میلیون دلاری آنها هم مهدی را وسوسه نکرد.

آقای گل پاهایش را کرده داخل یک کفش که فقط یک تیم اروپایی که جا برای پیشرفت داشته باشد، مقصد بعدی او است.

مدتی قبل صحبت از«کروتون» شده بود؛ تیمی تازه وارد به لیگA ایتالیا،«کالچو» و حالا خبر از پیشنهاد ریسینگ سانتاندر می رسد؛ تیمی با سابقه درخشان که البته از لالیگا دور افتاده است.

گفته می شود تیمی که پیشنهاد مالی اش به مراتب پایین تر از بشیکتاش و قطری هاست، شرایط ایده آلی برای حضور مهدی دارد. این تیم مدعی رسیدن به سگوندالیگ(لیگ دوم اسپانیا) است و در فاز هجومی به مهره ای با خصوصیات طارمی نیاز دارد.

مهدی طارمیدر گذرگاه پلی آف

فوتبال اسپانیا در سطح سوم خود- موسوم به سگونداB- چهار گروه دارد و ریسینگ سانتاندر موفق شده در پایان رقابت های مرحله نخست صدرنشین گروهA شود.

ریسینگ طی 38هفته، 74 امتیاز گرفته تا بالاتر از راسینگ فرون قهرمان شود. این تیم در مرحله پلی آف یکشنبه میزبان دپورتیوو ریوس است که قهرمان گروC شده است.

این تیم در صورتی که مجوز حضور در دسته دوم فوتبال اسپانیا«سگوندالیگ» را پیدا کند، می تواند یک شروع مناسب برای مهدی طارمی باشد که تجربه بازی در اروپا را ندارد.

2رقیب اسپانیایی و آرژانتینی طارمی

پدرو آلوارز سرمربی 40ساله راسینگ در خط حمله تیم خود دو گزینه را طی فصل اخیر مورد استفاده قرار داده است. نفر اول امانوئل ویلالبای اسپانیایی است؛ مهاجمی 26ساله و چپ پا که در 28بازی به عنوان بازیکن اصلی وارد زمین شده تا طی 2665دقیقه 13گل به ثمر برساند.

نفر دوم یک آرژانتینی است که نیم فصل لیگ اخیر از تیم لیگ برتری سان مارتین سان خوان کشورش راهی ریسینگ سانتاندر شده است. فاکوندو پومپیدوی 27ساله با 186سانتی متر بلندی قامت، سال2015 در فوتبال آرژانتین سه گل زد و آخرین این گل ها در هفته بیستم مسابقات وارد دروازه ریورپلاته شد؛ گلی که البته سه امتیازی بود و پیروزی یک بر صفر سان خوان را رقم زد. پومپیدو بعد از اضافه شدن به سانتادر طی 15بازی و 884دقیقه، سه گل هم برای این تیم به ثمر رسانده است.

اینکه مقصد بعدی طارمی ریستینگ سانتاندر خواهد بود یا تیم دیگری هنوز مشخص نیست. اما به نظر می رسد در صورت صعود این تیم به سگوندالیگ شرایط برای بازی مستمر طارمی در آن مساعد باشد.

تیم های اروپایی جدی برای جذب مهدی طارمی

تیم های اروپایی جدی برای جذب مهدی طارمی
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از مشرق /م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف