نمناک ورزشگوناگون واکنش احسان حدادی به حاشیه های پیرامونش
احسان حدادی ، بازگشت احسان حدادی به ایران
احسان حدادی با توجه حواشی فراوان اطرافش گفت: برای عمل جراحی به آلمان رفته و به زودی به ایران برمیگردد و جواب همه ابهامات را میدهد.
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1395
بازدید : 3,340 نفر

احسان حدادی به زودی برمیگردد

احسان حدادی پرتابگر دیسک ایران که چندماه قبل از المپیک دچار آسیب دیدگی شده بود زانوی خود را در آلمان عمل کرد. او روزهای خوبی را در ریو نداشت و یکی از ضعیف ترین نمایش های خود را در المپیک 2016 نشان داد. حالا شایعه ای مطرح شده بود که او به ایران نخواهد آمد و یا در ریو ماندنی شده است اما او با انشتار عکسی خبر از جراحی زانو خود در آلمان داد.

احسان حدادی نایب قهرمان المپیک لندن که موفق نشد در ریو عنوان خوبی را کسب کند بعد از المپیک ریو به ایران برنگشت و به گفته رئیس فدراسیون دوومیدانی برای پیگیری مراحل درمانی خودش به آلمان سفر کرده است و بعد از طی کردن مراحل درمانش به ایران برمی گردد.

 حاشیه های احسان حدادی

اما حدادی که قبل از المپیک حاشیه های زیادی در زندگی شخص اش وجود داشت و شاید همین حاشیه ها مانع از کسب مدال گرفتنش در ریو شد، بعد از المپیک حاشیه ها دست از سرش برنداشت و در روزهای اخیر وکیل شاکی پرونده این ورزشکار طی مصاحبه ای اعلام کرد که طی حکم صادر شده این ورزشکار به تبعید و 100 ضربه شلاق محکوم شده است.
حدادی که در این روزها در ایران نیست از طریق فضای مجازی واکنشی به حکمش داشته است و اعلام کرد که به زودی به تهران برمی گردد و جواب شایعات اخیر را می دهد.
حدادی در صفحه شخصی اش اعلام کرد:«باز هم در غربت این بار برای جراحی، باز هم یک عمل دیگر، باز هم کلی درد و کلی سختی، ولی خوشحالم عمل زانو و خار پاشنه به خوبی انجام شد. دو تا از دردهایی که چند وقته من را عذاب داد و مدال المپیک را از من گرفت و نذاشت خوشحالتون کنم را برای همیشه از بین بردم. و چقدر سخت است خوشحال کردن مردمی که با شادی هایت شاد شدند و با شکستت ناراحت. ولی وظیفه خود می دانم که سختی درد و بی خوابی را تحمل کنم تا باز دلتان را شاد کنم. به امید خدا تا چند روز دیگر برمی گردم ایران تا کسانی که اینهمه حواشی و تهمت در نبودم برایم درست کردند به زندگی روزمره شون ادامه دهند ولی هر چند افراد.... برایم بهترین ها را آرزو کنید.

احسان حدادی

احسان حدادی جراحی شد

احسان حدادی ، جراحی پای احسان حدادی در آلمان

واکنش احسان حدادی به حاشیه های پیرامونش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از رکنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف