نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون جراحی بینی بازیگر زن از روی بیکاری + عکس
بازیگر زن ، بازیگر زن ایرانی
هما خاکپاش بازیگر زن سینما: انقدر در خانه بیکار و بی حوصله شده ام که از شدت بیکاری روز گذشته رفتم و بینی خود را عمل زیبایی کردم.

جراحی بینی بازیگر زن

هما خاکپاش بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است حضور در عرصه بازیگری کم رنگ شده درباره حال و روز این روزهایش گفت.

 این بازیگر گفت :مدتی است که بیکار شده ام و در پروژه های سینمایی و تلویزیونی حضور ندارم البته این را هم باید بگویم که الان دیگر کارهای سینمایی و تلوزیونی باند بازی شده و هرکسی که به ساخت فیلمی می پردازد گروه خود را بر سر کار می آورد.

هما خاکپاش

هما خاکپاش بازیگر سینما

وی افزود:من به عنوان یکی از قدیمی های سینما و تلویزیون جدای از اینکه هیچ بیمه و حقوق بازنشستگی ندارم باید در خانه بیکار بنشینم آن وقت تهیه کنندگان سینما و تلوزیون با اخذ پول از افراد عشق سینما آن ها را به کارهایشان راه بدهند.

وی ادامه داد:حداقل وزارت ارشاد باید برای ما حقوق بازنشستگی و بیمه در نظر بگیرد اما تاکنون این اتفاق نیفتاده و قدیمی های سینما همچنان اندر خم یک کوچه هستند.

وی تصریح کرد:سال گذشته با صدا و سیمای قزوین قرارداد بازی در یک سریال را بستم که هنوز موفق به دریافت دستمزد خود نشده ام این در حالی است که من به این پول احتیاج دارم زیرا خانه من استیجاری است و باید کرایه صاحب خانه را بدهم حالا شما حساب کنید که من دو فرزند دانشجو هم دارم که باید خرج آن ها را بدهم.

هما خاکپاش

هما خاکپاش

این بازیگر عنوان کرد:آنقدر در خانه بیکار و بی حوصله شده ام که از شدت بیکاری روز گذشته رفتم و بینی خود را عمل زیبایی کردم.

وی خاطر نشان کرد:وزارت ارشاد باید فکری به حال بیکاری ،حقوق بازنشستگی و بیمه بازیگران قدیمی کند چون با این وضع به واقع نمی توان زندگی کرد.

بازیگر زن ، جراحی بینی هما خاکپاش بازیگر زن ایرانی

جراحی بینی بازیگر زن از روی بیکاری + عکس
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 52
برگرفته از میزان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 22 30
نظر کاربران
؟

؟

تو که مستاجری و بیمه نداری،حقوق بازنشستگی هم نداری و از همه مهمتر دوتا بچه دانشجو داری پس پول اضاف از کجا آودی که رفتی عمل زیبایی بینی انجام بدی!!!!!!

پاسخ دادن 14 0
نازنین

نازنین

واقعا با این همه مشکل کی پول عمل دماغتا داده ..حداقل قبل از دروغ گفتن لطف کن فکراتا بکن که سوتی ندی

پاسخ دادن 12 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف