نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت تومور 25 ساله یک مرد جراحی شد + تصاویر
جراحی تومور ، جراحی تومو بزرگ
مرد 66 ساله بالاخره بعد از 25 سال عذاب تحت عمل جراحی تومور قرار گرفت. این تومور که به اندازه یک کدو تنبل کوچک بود با موفقیت از گردن مرد خارج شد.
بازدید : 6,519 نفر

جراحی تومور بزرگ گردنی بعد از 25 سال

مردی که به مدت 25 سال توموری به اندازه یک کدوتنبل را داخل گردنش تحمل می کرد تحت عمل جراحی قرار گرفت." لان کرو" 66 ساله گفت :اجازه دادم تا تومور رشد کند و بعد از گذشت این همه سال احساس می کردم بخشی از بدن من است و به همین دلیل به سراغ جراحی و درمان نمی رفتم. اما بعد از گذشت سالها تومور بزرگ داخل گردن این مرد با وزنی 1.2 کیلوگرم دیگر قابل تحمل نبود و او را مجبور کرد تا زیر تیغ جراحی برود.

جراحی تومور

تصویر بیمار قبل از جراحی تومور 25 ساله

خارج کردن تومور

جراحی تومور بزرگ گردن پیرمرد 66 ساله

 

پزشکان معالج وی ، تومور رشد کرده داخل گردن مرد را نوعی تومور خوش خیم تشخیص دادند که با تغذیه از بزاق دهان او رشد کرده است.به گفته ی " لان کرو" برای اولین برا در سال 1992 متوجه وجود غده ای ریز داخل گردنش شد که به مرور زمان اندازه آن افزایش یافت.

پزشکان در ادامه آزمایشات تومور را پلئوموزمیک آدنوما یک تومور خوش خیم معرفی کردند . 7 غده از هر 10 غده ی این چنینی در این بخش رشد می کنند و اکثرا خوش خیم هستند.

جراحی تومور ، جراحی توموری به اندازه یک کدو تنبل

تومور 25 ساله یک مرد جراحی شد + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف