نمناک سرگرمیگوناگون جراحی تومور 15 کیلویی شکم مرد جوان + تصاویر
جراحی تومور ، عکس تومور بزرگ
مرد جوان که یک شکم بزرگ همانند زنان باردار را سالها حمل می کرد درمان شد . عمل جراحی تومور 15 کیلویی شکم مرد چینی 6 ساعت طول کشید.
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1395

جراحی تومور 15 کیلویی شکم مرد چینی

عمل جراحی تومور بزرگ داخل شکم یک مرد جوان که توسط یک تیم متخصص در مدت 6 ساعت کامل انجام شد بیمار را از سنگینی تومور نجات داد. پزشکان در چین یک تومور بسیار حجیم را از شکم یک مرد در حالی که برای سال ها آن را به مانند زنان باردار حمل می کرد خارج کردند. یک تومور خوش خیم قبل از سال 2004 در شکم بیمار شناسایی شده بود اما بیمار به دلیل اینکه استطاعت مالی برای عمل جراحی جهت خارج کردن آن را نداشت به بیمارستان مراجعه نکرده بود.

جراحی تومور

جراحی تومور 15 کیلویی

نهایتا آقای ژنگ چنگ زمانی که تومور به وزن 15 کیلوگرم رسید اقدام به قرض گرفتن مقدار زیادی پول نقد برای پرداختن هزینه های بیمارستان کرد.

جراحی تومور 15 کیلویی

جراحی تومور 15 کیلویی شکم مرد چینی

براساس اظهارات پزشک معالج اقای دای رویوو در بیمارستان نظامی دولتی چنگدو در مرکز ایالت جنوب غربی چین یعنی سی چو آن این توده گوشتی فشار بسیار زیادی بر روی اندام های داخلی و دستگاه گوارش او آورده است. این عمل شش ساعت به طول انجامید و توسط متخصصین 3 دپارتمان متفاوت بیمارستان صورت گرفت.

جراحی تومور

تصاویر قبل و بعد جراحی بزرگترین تومور شکم

جراحی تومور ، جراحی تومور 15 کیلویی در 6 ساعت + تصاویر

جراحی تومور 15 کیلویی شکم مرد جوان + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 26
برگرفته از الف /ن
این مطلب مفید بود ؟ 24 2
نظر کاربران
ملیکا جونم

ملیکا جونم

وای یا خدااااااا

پاسخ دادن 5 0
الینا

الینا

باهات موافقم

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف