نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت جراحی تومور، بچه فیلی که از شکم یک زن جدا شد!
جراحی تومور ، عکس جراحی های عجیب
زن هندی با شکمی بزرگ و دردی شدید به پزشک مراجعه کرد و به سرعت به اتاق عمل منتقل شد . جراحی تومور 97 کیلویی پزشکان را حیرت زده ساخت . سنگینی این تومور مثل ان بود که زنی در شکمش 28 بچه داشته باشد.
بازدید : 8,853 نفر

جراحی تومور 97 کیلویی شکم زن هندی

یک زن هندی توموری به وزن 97 کیلوگرم را مدتها داخل شکمش حمل می کرد پس از 5 سال عذاب تحت عمل جراحی قرار گفت و نجات یافت. " دوی کاملش" اخل شمال هند به توصیف خودش سالها اسیر یک توده ی شکمی بزرگ یا بهتر است بگوییم غول پیکر بود و توان جراحی نداشت چرا که همسرش می گفت وضع مالی مناسب نیست و درمان این مشکل هزینه ای بالا خواهد داشت. وضعیت این زن 6 ماه بعد از مرگ همسرش به وخامت رسید به همین دلیل برای معاینه پیش پزشک رفت.

جراحی تومور

جراحی تومور 97 کیلویی شکم زن هندی

پزشک معالج این زن قبل از هرچیزی قانع بودن او و مطیع امر همسر بودنش را تحسین کرد و پذیرفت تا جراحی او را بدون هزینه و رایگان انجام دهد. تیم پزشکی و جراحی بعد از برش دادن شکم این زن متعجب شدند چرا که انها با توموری به وزن یک بچه فیل داخل شکمش داشت و حتی خارج کردن آن توسط چند نفر کار مشکلی بود. دکتر " جاگی " می گوید :برداشتن تومور شکم این زن برای ما که چندیدن مرد بودیم کار سختی بود و من در عجب هستم که این زن چگونه چنین وزنی را متحمل شده است . وی در ادامه گفت :وزن تومور بزرگ شکمی این زن برابر با وزن 28 نوزاد تازه متولد شده است.به گفته ی تیم جراحی تومور شکمی این زن در مرحله آغاز چکه کردن مواد داخلش به دورن شکم بیمار بوده است که خارج شد.

جراحی تومور

جراحی بزرگترین تومور شکمی

جراحی سخت

جراحی سخت تومور شکمی به اندازه 28 جنین

جراحی تومور ، جراحی تومور 97 کیلویی به بزرگی 28 نوزاد

جراحی تومور، بچه فیلی که از شکم یک زن جدا شد!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف