نمناک ورزشفوتبال جراحی زیبایی سرمربی لیگ برتری !
سرمربی لیگ برتر ، عمل زیبایی
یک سرمربی لیگ برتری عمل زیبایی انجام داده است و تغییراتی را روی صورت خود انجام داده است. انجام اعمال زیبایی در بین بازیکنان فوتبال رواج دارد اما در بین مربیان کمتر دیده شده است.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1394
بازدید : 3,809 نفر

 کدام سرمربی لیگ برتری عمل زیبایی انجام داد

انجام عمل های جراحی زیبایی در بین خانم ها بسیار دیده می شود، علاوه بر آن هنرمندان و ورزشکاران و افراد معروف هم به دلیل اینکه بسیار دیده می شوند گاهی به سراغ انجام این عمل ها می روند. اما اخیرا انجام اعمال زیبایی صورت در بین مربیان ورزشی هم زیاد شده است و به تازگی یکی از مربیان لیگ برتر عمل جراحی زیبایی را انجام داده است.

 کدام سرمربی لیگ برتری عمل زیبایی انجام داد

سرمربی یکی از تیم های لیگ برتری با سیمایی نسبتا متفاوت کار خود را بعد از تعطیلات آغاز کرد.

یکی از مربیان معروف لیگ برتری که پیش از این نیز سابقه انجام برخی از اعمال جراحی زیبایی را روی صورتش داشت، اخیرا یک بار دیگر دست به این کار زده.

این مربی معروف که از اسم و رسم دار ترین مربیان شاغل در فوتبال ایران محسوب می شود و حداقل سابقه هدایت 5 تیم لیگ برتری را در کارنامه اش دارد، برای نخستین بار سال گذشته با انجام یک سری عمل جراحی زیبایی سبک روی صورتش، تغییرات نه چندان محسوسی ایجاد نمود.

 این مربی معروف اخیرا و در همین تعطیلات نیم فصل یک بار دیگر دست به انجام اعمال جراحی زیبایی و تکمیلی روی صورتش زده تا با سیمایی نسبتا متفاوت کار خود را بعد از تعطیلات آغاز کند.

 هر چند که تیم این آقای مربی نتوانست در شروع مسابقات نتیجه ای متناسب با مخارج این تیم و بازیکنانی که در اختیار دارد بگیرد.

سرمربی لیگ برتری ، سرمربی لیگ برتری که جراحی زیبایی انجام داد

جراحی زیبایی سرمربی لیگ برتری !
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 9
برگرفته از ساعت24 -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 3 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف