نمناک سرگرمیگوناگون جراحی ترسناک ماری که کفش قورت داده بود ! + فیلم و عکس
جراحی مار ، مطالب جالب روز دنیا
صدای عجیب و ترسناکی که حیوان سمی تولید می کرد نشانه مشکلی جدی بود مشکلی مثل گیر کردن یک لنگه کفش بزرگ داخل گلویش که با جراحی مار به پایان رسید.

جراحی ماری که لنگه کفش بلعیده بود

ویدئوی جالب و البته کمی ترسناک در یوتیوب دست به دست می شد ، ویدئویی با موضوع جراحی مار برای بیرون کشیدن دمپایی از دهانش . طبق گزارشات این مار احتمالا کفش را با غذا اشتباه گرفته و بلعیده بود برای همین به دردسر افتاد و کارش به جراحی باز کشید. دامپزشک جان ماری را که یک لنگه کفش را به جای غذا بلعیده بود از مرگ نجات داد ، مرد مارگیر که قبل از خواب کفش هایش را کنار خود گذاشته بود صبح متوجه شد که یکی از لنگه های کفش نیست بعد از چند دقیقه متوجه شد که یکی از مارهایش صدای عجیبی از خود تولید می کند ، صدایی که به دلیل بلعیدن همان لنگه کفش گمشده بود. مار به سرعت بعد از انتقال به مطلب دامپزشکی تحت عمل جراحی قرار گرفت و از مرگ نجات یافت.

جراحی مار

عکس کفشی که توسط مار قورت داده شد و با جراحی از شکمش بیرون کشیده شد 

همانطور که در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید جراح با استفاده از دست سعی در بیرون کشیدن کفش بلعیده شده توسط مار دارد تا بتواند جان حیوان را نجات دهد.

ویدئوی جراحی باز شکم ماری که به جای غذا لنگه کفش قورت داد 

جراحی ترسناک ماری که کفش قورت داده بود ! + فیلم و عکس

جراحی ترسناک ماری که کفش قورت داده بود ! + فیلم و عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن - ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف