نمناک سرگرمیگوناگون مرد درختی بنگلادش زیر تیغ جراحی + تصاویر
مرد درختی ، جراحی مرد درختی
مرد بنگلادشی که به خاطر زگیل های شبیه پوست درخت روی دست ها و پاهایش به مرد درختی مشهور شده بود،تحت عمل جراحی برای برداشتن برخی از این زگیل ها قرار گرفت.
بازدید : 10,417 نفر

جراحی مرد درختی

پزشکان بنگلادشی به تازگی تصمیم به جراحی مرد جوان بنگلادشی گرفتند که به دلیل ابتلا به نوعی بیماری نادر به مرد درختی معروف شده است. مرد بنگلادشی که توده هایی به شکل ریشه و شاخه های پیچ و تاب خورده درختان از دست ها و پاهای وی در حال رشد است قرار است به مدت یک سال تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

مرد درختی

باجاندرا در یک روستای فقیر در نقطه ای دورافتاده در بنگلادش زندگی می کند و تقریباً هیچ کاری نمی تواند انجام دهد. حمام رفتن، مسواک زدن، غذا خوردن و حتی خوابیدن برای او سخت شده، چراکه این بیماری نادر ژنتیکی مانند یک ویروس دستان او را از کار انداخته است.


او اکنون برای زندگی کردن تنها به همسر 21 ساله اش حلیمه محتاج است.

مرد درختی

پزشکان به تازگی و با کمک های مالی دیگران، باجاندرا را عمل کرده اند و قسمتی از زایده های چوب مانند را برداشته اند؛ با اینکه پزشکان اعلام کرده اند روند درمانی تا یک سال طول می کشد و هیچ تضمینی هم برای بهبود کامل وجود ندارد، اما خانواده باجاندرا با سبک شدن وضعیت دستان او بسیار خوشحالند.

مرد درختی

مادر باجاندرا از همه مردم خواسته برای پسرش دعا کنند تا بتواند دخترش را در آغوش بگیرد.

مرد درختی

مرد درختی بنگلادش زیر تیغ جراحی + تصاویر

مرد درختی بنگلادش زیر تیغ جراحی + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 19
برگرفته از سلامت نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 17 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف