نمناک اخبارسیاست آیا جراحی پلاستیک صورت پوتین صحت دارد ؟ + عکس
پوتین ، جراحی پلاستیک
برخی رسانه ها، تصاویر پوتین را از سال 2001 تا کنون بررسی و منتشر کرده اند و تردیدی نیست که ولادیمیر پوتین حالا بهتر و جوانتر به نظر می رسد.
تاریخ انتشار : 5 دی 1395

پوتین زیر تیغ جراحی پلاستیک صورت

اگر توجه کرده باشید، پوتین اخیراً متفاوت به نظر می رسد. خیلی متفاوت. او جوانتر و شاداب تر است علی رغم این که پا به سن می گذارد.

در ماه آوریل سال گذشته (فروردین 94) میل آنلاین مطلبی منتشر کرد و در آن از پوتین با عنوان «چهره در حال تغییر روسیه» نام برد که احتمالاً روی پوست صورتش جراحی پلاستیک انجام داده است یا بوتاکس تزریق کرده است. اما این نخستین بار نیست که چنین پرسشی مطرح می شود.

پوتین در سال 2011با زخمی زردرنگ روی صورتش ظاهر شد و رسانه های روسیه در همان زمان، احتمال زیر تیغ جراحی رفتن او را مطرح کردند. البته یک سخنگوی پوتین این ادعا را تکذیب کرد.

برخی رسانه ها، تصاویر پوتین را از سال 2001 تا کنون بررسی و منتشر کرده اند و تردیدی نیست که ولادیمیر پوتین حالا بهتر و جوانتر به نظر می رسد.
پوتین

پوست بدن چین و چروک پوتین

وی در ماه مارس سال گذشته (اسفند 93) 10 روز در برابر دوربین رسانه ها ظاهر نشد و در بازگشت، صورتی بدون چین و چروک داشت!

حالا هم که پوتین کنفرانس خبری پایان سال خود را برگزار کرد، کاملاً بدون چین و چروک است. ما در این حوزه متخصص و صاحب نظر نیستیم؛ اما آیا کسی راز پوتین را می داند؟

آیا جراحی پلاستیک صورت پوتین صحت دارد ؟ + عکس

آیا جراحی پلاستیک صورت پوتین صحت دارد ؟ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از جام جم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف